plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To jest strona producenta i dystrybutora. Bardziej źródlanego źródła nie ma.
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
plwk napisał/a:
To jest strona producenta i dystrybutora. Bardziej źródlanego źródła nie ma.

Nie Musisz tłumaczyć rzeczy oczywistych. Lepiej Podaj linka do regulaminu, jeśli taki znasz (link)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Przyznaje się, zle skopiowałem linka, wzorując się na stronie "fotoceny.pl", gdzie istnieje zapis o 3 letniej gwarancji i dalsze szczegóły.
Poprawnie zarejestrować trzeba na:

https://gwarancja.ricoh.pl/indexA.php

Jak wspominałem akcja rusza 7 grudnia i wtedy będzie oficjalnie regulamin.
Zacytuję odpowiedz z oficjalnej dystrybucji.

Cytat
Oficjalnie akcja zostanie uruchomiona od 7.12.16 jednak zakupione aparaty od 1.12.16 również otrzymają prawo do 3 letniej gwarancji.
Regulamin pojawi się na stronie pentax.pl w tym właśnie terminie.

Weryfikacja, czy aparat jest z oficjalnej dystrybucji następuje w chwili rejestracji numeru seryjnego na stronie gwarancja.ricoh.pl.
Jeżeli formularz zostanie utworzony bez problemu, uczestnik musi wysłać maila na adres email umieszczony w regulaminie.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
W ramach ciekawostki informuję, że na znanym portalu Aukcyjnym jest 645Z używany amatorsko z 25/4 i 55/2.8 za cene nowego średnioformatowca. ;)

 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
No faktycznie ciekawostka :-) Ale cena naprawdę dobra, na pewno ktoś chętny się znajdzie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ta ciekawostka jest niezgodna z regulaminem.
 

Sid Gotama  Dołączył: 10 Paź 2013
x4rd napisał/a:
W ramach ciekawostki wrzucam: http://allegro.pl/pentax-...78.html#thumb/2


Bardzo kreatywny sposób obfotografowania tej ciekawostki. Nie wiedziałem czy stanąć na stole i oglądać "ciekawostkę" ze skłonu czy obracać monitor :-P
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Pozostaje pytanie, czy ciekawostka czy np. samochód, wkład własny na mieszkanie.... ja tam wolę ciekawe życie :mrgreen:
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
A propo's gwarancji. Wypełniłem dzisiaj na podanej stronie i wyskakują 24 m-ce (aparat kupiony w polskiej dystrybucji).
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Akcja oficjalnie rusza 7 grudnia - zaczekaj do jutra :-)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ale w niektórych sklepach jest podana :
http://www.fotoplus.pl/ap...e/Pentax-K-3-II
 
Jaśśśko  Dołączył: 30 Maj 2015
Jak w połowie Listopada kupowałem K-3II +16-85 WR, to zapłaciłem 5799zł. Teraz wprawdzie jest promocja, ale cena za zestaw podskoczyła do 6299zł. Mam tylko nadzieję że dodatkowy rok gwarancji nie będzie mi potrzebny .
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Jaśśśko napisał/a:
ale cena za zestaw podskoczyła

Fakt, wcześniej w tym samym sklepie ta cena była niższa tej k3II z mojego linku.
 

fanmario  Dołączył: 22 Paź 2007
Kursy walut stoją w miejscu?
500+ po europejsku to było ok 114€ a dziś?
Kursy się zmieniają, mieliśmy niezły kurs po wyjściu UK z EU ale i tu się urwało.
Na wyspach było tanio ale nie trwało to długo.
Też podnoszę ceny w zł.
Muszę bo rosną koszty a sam sprowadzam co nie co.
To nie jest miłe, bo jeden klient na kilku zrozumie, a wielu nie.
Chciałbym mieć stałe ceny.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Regulamin Pentax 3lata GW

Jak ktoś zapomniał - Jest tutaj istotny punkt, by oprócz rejestracji wysłać dodatkowego maila.

Cytat
c) Przesłanie po pomyślnie zakończonej rejestracji na adres e-mailowy gwarancjapentax@ricoh.pl wiadomości o tytule „IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA” (np. Jan Kowalski) z dołączonym skanem dowodu zakupu urządzenia objętego Promocją (faktura, rachunek lub paragon z kasy fiskalnej). Uczestnik powinien zachować oryginalny dowód nabycia urządzenia oraz kartę gwarancyjną i udostępnić je Ricoh na żądanie, w celu ewentualnej weryfikacji spełnienia warunków udziału w Promocji.
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
fanmario napisał/a:
Kursy walut stoją w miejscu?
500+ po europejsku to było ok 114€ a dziś?
Kursy się zmieniają, mieliśmy niezły kurs po wyjściu UK z EU ale i tu się urwało.
Na wyspach było tanio ale nie trwało to długo.
Też podnoszę ceny w zł.
Muszę bo rosną koszty a sam sprowadzam co nie co.
To nie jest miłe, bo jeden klient na kilku zrozumie, a wielu nie.
Chciałbym mieć stałe ceny.

Dziwnie tylko zbiegło się z promocją i podrożało pi razy drzwi o wartość gratisowego obiektywu....(jeśli chodzi o K-3II)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Zawsze znadzie sie powód by podnieść ceny.
Co z tego, że dolar tani, jak ropa droga/co z tego, że ropa tania, - jak dolar drogi i tak trzeba podwyższyć koszta benzyny. :-)
 
blade74  Dołączył: 25 Lut 2009
W pewnym sklepie gdzie są "codziennie niskie ceny"między innymi książkami znalazłem następujące pozycje z wydawnictwa Galaktyka:
"Fotografia żywności od kuchni"
"Reportaż ślubny w praktyce".
Ww. pozycje po 7,99zł.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Sprawdzę. :-B
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
blade74 napisał/a:
W pewnym sklepie gdzie są "codziennie niskie ceny"między innymi książkami znalazłem następujące pozycje z wydawnictwa Galaktyka:
"Fotografia żywności od kuchni"
"Reportaż ślubny w praktyce".
Ww. pozycje po 7,99zł.


Sprawdzilem pare "tych" sklepow. Poza pozycjami "harry potter" i innych dla dzieci, - wspomnianych przez Ciebie nie bylo.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach