jorge.martinez  Dołączył: 16.05.2007
IMHO aura artyzmu nie broni niedopasowania stroju i zachowania fotografów do okoliczności w jakich przychodzi im pracować. Jestem zwolennikiem zasady, że fotograf ślubny powinien swoim strojem i zachowaniem przynajmniej zbliżyć się do stroju i zachowania innych gości. Nie bez kozery topowi fotografowie ślubni fotografują w dobrze skrojonych garniturach i gdyby nie sprzęt i zachowanie, pewnie zostaliby uznani po prostu za gości :-)

fuen  Dołączył: 13.11.2012
plwk napisał/a:
Może o to chodzi, że niektórym kojarzą się z brudem.

Ja mam takie skojarzenia, ale z Jarocina jestem ;-)

automaciek  Dołączył: 10.11.2010
jorge.martinez napisał/a:
IMHO aura artyzmu nie broni niedopasowania stroju i zachowania fotografów do okoliczności w jakich przychodzi im pracować. Jestem zwolennikiem zasady, że fotograf ślubny powinien swoim strojem i zachowaniem przynajmniej zbliżyć się do stroju i zachowania innych gości. Nie bez kozery topowi fotografowie ślubni fotografują w dobrze skrojonych garniturach i gdyby nie sprzęt i zachowanie, pewnie zostaliby uznani po prostu za gości :-)

O! To, to, to :-B

JacekK  Dołączył: 08.09.2008
Cytat
Nie bez kozery topowi fotografowie ślubni fotografują w dobrze skrojonych garniturach i gdyby nie sprzęt i zachowanie, pewnie zostaliby uznani po prostu za gości
Przecież to super kamuflaż i właśnie o to chodzi.

Skocz do: