Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
DUG, taaaa... i laseczkę z monoklem :-P
 

Robert K.  Dołączył: 24 Lip 2008
Ekajana, widzę, że podobne modele nam po głowie chodzą... Ten Bulova też "w moich klimatach".

Decyzja zapadła, zamówienie poszło. Jednak wygrał Seiko SGEH05P1 :-)
Mam nadzieję, że się spodoba.

Jeszcze co do cen: wkurza, jak bardzo próbuje się z nas zdzierać. W popularnej sieciówce "stacjonarnej" kosztuje 749 zł. W sieci sporo ofert po około 530 zł.
Różnica dość spora! Przynajmniej dla mnie...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Dzisiaj Maryna włożyła nowe ubranko od kolegi Spinnera... ależ wygląda ;)



 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
A ja za namową Spinnera i grzesiakowala zanabyłem Parnisa Big Pilot. Jakie to kurna wilgachne. Ale fajny jest.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Jacek, jaką on ma średnicę koperty?
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
47 mm. Wielki jest, nawet na mojej grubejłapie.
 

joker333  Dołączył: 24 Cze 2009
pszczołowaty napisał/a:
Dzisiaj Maryna włożyła nowe ubranko od kolegi Spinnera... ależ wygląda ;)
[/url]

wow pasek wymiata zdradzisz koszt tego paska?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach 8-) :-P
 

joker333  Dołączył: 24 Cze 2009
wygrzebałem starego wostoka pamiątka można by rzec, bez paska i szukam czegos wlasnie takiego w klimatach postarzanej skóry.
Od razu pomyślałem o Spinnerze bo zawsze tu jego paski robiły wow i sie zastanawiam czy ma on może jakąś swoją stronę z tymi rękodziełami :evilsmile:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
joker333, zajrzyj w stopkę Spinnera ;)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
W stopce raczej nic nie znajdzie ;-)
Pooglądać można tutaj:
https://www.facebook.com/Spinnerstraps/
https://www.instagram.com/spinnerstraps/
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
matb napisał/a:
Taaa... Już ze dwa razy prawie nabyłem "Bonda",

Masz go może? Uśmiecha się do mnie z monitora wersja 013 ta mniejsza, nie wiecie czy zegarki ze skywatches wpadają na UC ;)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
pszczołowaty, w końcu po różnych eksperymentach (m.in. jakiś Deep Blue i Orient Mako) stanęło na SKX009. Mnie pasuje, choć d... nie urywa - w końcu to dość tani zegarek jest. Jakoś M-Force do mnie bardziej gada, tyle, że on duży i ciężki. A Seiko takie w sam raz :)
Z UC to chyba loteria: jednym wpadają, innym nie. ALbo inaczej - zdaje się, że wszystkie wpadają, ale niekiedy puszczają bez ocelnia. Już nie pamiętam, bo zakupy z Singapuru robiłem jakiś czas temu, ale moja przesyłka chyba poszła do UC, a potem wróciła do domu bez dodatkowych opłat.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
A ja sobie sprawiłem (prawie) smartwatch'a mniej więcej w moim wieku o-)

I sobie cierpliwie wklikuję w niego przypomnienia o-P

Bo on standardowe dla serii DataBase pola pamięci (50) kontaktów dzieli z funkcją terminarza. Z 7 predefiniowanymi typami "appt", "doctor", "meeting", "tel", "travel", "anv", "birth".
I jeszcze można na "ekranie głównym" wpisać "memo" i przyciskiem przełączać czy ma się wyświetlać dzień tygodnia i rok, czy notatka.


Jednak myślałem, że normalnych alarmów-budzików tez będzie miał 5 tak jak mój DB-30 a tu niestety nie o-(
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
matb napisał/a:
A Seiko takie w sam raz :)
tego będę się trzymał, duży i ciężki odpada ;)

[ Dodano: 2017-08-03, 18:22 ]
matb, wysyłają do Polski?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
pszczołowaty, mnie do domu przysłano. Tylko nie pamiętam z którego sklepu, ale to chyba nie ma znaczenia. Jeszcze w niemieckich orientuhren i schoneuhren (albo jakoś tak) mają japońskie zegarki w dobrych cenach (niektóre w bardzo dobrych), bez ryzyka cła i z przesyłką trwająca kilka dni a nie kilkanaście lub więcej.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
matb, tam są tylko Orienty, zdecydowałem się jednak na mniejszego "Bonda" Zerknę jeszcze do innych sklepów z Azji
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Gdzie się sprzedaje zegarki? Mam kilka używek, jeden wystawiam od pół roku na olx i poza durnymi pytaniami nic się dzieje.
 

Maro66  Dołączył: 30 Lip 2017
A jakie to zegarki?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Ładny, na Miyocie, szkoda, że kopia :mrgreen: ( zdjęcie zapożyczone z innego forum)


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach