slavone  Dołączył: 11 Lut 2009
Zdano napisał/a:

Działa również na wersji 4.4


grober napisał/a:

U mnie na tanim smartfonie z androidem 5.1 działa.


Działa to gratuluję u mnie wiesza się na łączeniu z aparatem na wszystkim poniżej 6.0.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Na moim Sony Xperia S z 4.4 działał a na LG G4 z 6.0 nie działał dopiero po aktualizacji Image Sync gdzieś w lipcu czy sierpniu zadziałał. Jak nie działa na starszych ROMach to może wczesniejsze wersje ruszą http://www.apkmonk.com/ap...ging.imagesync/
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
grober napisał/a:
slavone napisał/a:
Image sync podobno wymaga androida 6.0 lub wyżej. (...)

U mnie na tanim smartfonie z androidem 5.1 działa.
Tak przy okazji jaką kartę polecacie do K-1?
Obecnie zajmuje jeden slot Kingston 32GB SDHC I U3 90R/80W


Ja (nie w K-1) używam Lexar 633x U1. Dla mnie jest to lepsza karta niż Kingston czy Sandisk, które używałem.
Jak chcesz szybszą sprawdz Lexar 1000x U2. ;-)
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Jak ściągnąć Image sync? Bo na mnie wujek google się obraził i wysyła komunikaty że nic nie ściągałem przez apkę sklep więc nie mogę... jakieś jaja... Kiedyś faktycznie szło coś ściągnąć pobierając na komputer i wrzucając na kartę pamięci. Teraz nawet to jest zablokowane...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na telefon to najprościej z poziomu telefonu przez Sklep Play.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
MAX581 napisał/a:
Jak ściągnąć Image sync? Bo na mnie wujek google się obraził i wysyła komunikaty że nic nie ściągałem przez apkę sklep więc nie mogę... jakieś jaja... Kiedyś faktycznie szło coś ściągnąć pobierając na komputer i wrzucając na kartę pamięci. Teraz nawet to jest zablokowane...


Wejdz na strone:

Apkpure.com

Wpisz program i pobierz.
Wszystko chodzi z tej strony.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ależ ten wątek umarł, chyba wszyscy poszli robić zdjęcia nowym cudem :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Niektórzy jeszcze nie mają :-/
 

olejx  Dołączył: 25 Wrz 2013
Robi się nim zdjęcia rewelacyjnie, pięćdziesiątka FA 1.4 nabrała wiatru w żagle. Przy k5II chciałem się jej pozbyć a teraz nie schodzi z K1 chyba że musi ustąpić miejsca 24-70 na jakieś szersze ujęcie. Jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
iwasherebefore, Dzięki wielkie! :-B Mam i działa na obu smartfonach i to bez włączania wujka googla! :-D
Plik mam na karcie i w kompie (a nawet dwóch więc mi nie zginie nawet po zmianie telefonu).
grober napisał/a:
Tak przy okazji jaką kartę polecacie do K-1?

Polecam SDXC lexar Pro 64GB U3(!) 633x z niemieckiej dystrybucji (z polskiej są tylko U1- wolniejsze w zapisie) mają "tylko" 10 lat gwarancji - ale uważam że wystarczy... ;)
Zapis do 45MB/s. Te U1 dają do 20MB/s.
iwasherebefore napisał/a:
Jak chcesz szybszą sprawdz Lexar 1000x U2.

Nie ma U2 albo U1 albo U3. ;-)

tref napisał/a:
wszyscy poszli robić zdjęcia nowym cudem

Jasne, zwłaszcza że stare i trochę słabsze szkła odzyskały użyteczność. Mało, nawet jak coś nie trafi z ostrością to nie ma takiej tragedii jak na cropie. Większa matryca i 36Mpix swoje robi. Choć nie wszystkie szkła dają radę - z sigmy12-24Ex trzeba trochę kadrować bo koma w rogach daje popalić.
No i troszkę szkoda że inżynierowie uparli się żeby przy manualu14mm nie można było ustawić tylko 15... detal ale drażni .

Łyżka dziegciu:

Sterowanie - jest plik Image transmiter 2 - nie instaluje się, komunikat: Old version can not be found.

Nie wiem czego nie może znaleźć, mam W7 ze wszystkimi aktualizacjami...

I następny The wizard was interupted before Image Transmitter 2 could be completely installed.
Your system has been modified. To complete instalation at another time , please run setup again.
Odpalanie ponowne nic nie daje - w kółko to samo. Ktoś z W7 też tak miał?

Szkoda bo sterowanie z komputera jest jakby ważniejsze , dobrze choć że spod LR jakoś działa.

[ Dodano: 2017-01-03, 13:14 ]
olejx napisał/a:
htc one 9 program się nie odpala

Na moim desire 620 działa spoko. Na LG L-90 na starym sofcie miał problem że Pentax nie dostarcza połączenia z internetem i rozłączał ale myślę że aktualka softu powinna to zmienić.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
olejx możesz podesłać jakieś sample na pełnym w tym wątku?
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
x4rd
A z którego szkła chcesz sample?
 

olejx  Dołączył: 25 Wrz 2013
x4rd wsadziłem jedno do wątku o bokeh. Mie mam w chwili obecnej zdjęć do pokazania na forum.
Jest jeszcze mój wątek z fotkami z 24-70 http://pentax.org.pl/view...1256494#1256494
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Grzechotnik coś z 1.4 systemowego lub nie na Jedynce. Szczególnie FA, DA 55.
 

slavone  Dołączył: 11 Lut 2009
MAX581 napisał/a:
Łyżka dziegciu:

Sterowanie - jest plik Image transmiter 2 - nie instaluje się, komunikat: Old version can not be found.
Nie wiem czego nie może znaleźć, mam W7 ze wszystkimi aktualizacjami...


A no fakt jest plik Image transmiter 2 dostępny za free plik z udpdatem a cały program u mnie cena £179.99 i to nie jest żart((( a szkoda bo by się przydał.
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
slavone, chwila, nie bardzo rozumiem... jaki cały program? Szczerze mówiąc nie bardzo wiem czemu się ten Image Transmiter nie instaluje... Ktoś już go używał? Do czego służy?
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Masz https://www.bhphotovideo....tter_2_dvd.html ? Bo to jest program a to co jest na stronie do ściągnięcia to aktualizacja żeby mozna było sterować K-1.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

olejx  Dołączył: 25 Wrz 2013
To jakaś nowość?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie, ale jakoś wcześniej nie zwróciłem na niego uwagi ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach