Narado  Dołączył: 17 Lis 2011
modrzew, moje rękawice mają zakryte palce z możliwością odkrycia opuszków 3 palców (kciuka, wskazującego i środkowego) w obu rękach.
 
Kolya90  Dołączył: 29 Sie 2015
Chciałbym odgrzać temat. :mrgreen:
Ktoś coś kupił ciekawego i chciałby się podzielić wrażeniami?
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Ja dzisiaj byłem w sklepie wędkarskim i macałem dwa modele (JAX i jakaś jeszcze firma typowo wędkarska ;)).

Jedne były dość dopasowane, wykonane z niezbyt grubego materiału przypominającego neopren. Odkrywane czubki wszystkich palców, a na spodzie gumowe wypustki.

Materiał w drugim modelu przypominał bardziej poliester. Zbudowane były na zasadzie wewnętrznych rękawiczek z krótkimi palcami, które zintegrowane są w dużej rękawicy dwupalcowej. Jednym ruchem można odkryć 4 palce, a ta duża część zaczepia się magnesem to wierzchu rękawiczki. Spód również miał gumowe elementy.

Cena obu nie przekraczała 60 zł.

Póki co nie zdecydowałem się na żadne z nich, bo wolę najpierw zalecieć z aparatem i sprawdzić, jak będzie wyglądało trzymanie i obsługa puszki.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kolya90 napisał/a:
Ktoś coś kupił ciekawego i chciałby się podzielić wrażeniami?

Na początku wątku jest właściwy trop czyli Kanfor. Za namową Ijona zakupiłem model Furio
http://sklep.kanfor.pl/pl...tretch-pro.html
który służy mi już od paru lat. Przy dużych mrozach trochę czuć chłód w końcówkach palców ale poza tym jest w porządku. Bardzo wygodne i obsługa aparatów w nich nie stanowi problemu (włącznie z wciskaniem guziczka Power w Sigmie DP2M który do wystających nie należy). Do tego nic się z nimi nie dzieje - są w takim stanie w jakim je kupiłem, pomimo codziennego noszenia.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Zawierzyłem, sprawdzę jak dojdą.
Od dawna szukałem czegoś takiego, zobaczymy.
 
Kolya90  Dołączył: 29 Sie 2015
No te Kanfro Furio bardzo mi się spodobały, kupując od nich z allegro wychodzi nawet parę złotych taniej. W ogóle skoro to jest polska firma to najlepiej niech wypuszczą dla nas serię z nadrukowanym logo Pentax. :evilsmile:
Enzo, przepuszczają jakiś dotyk na ekrany telefonów, aby chociaż odebrać rozmowę, tak jak niektóre nawet grubsze wełniane, czy kompletnie nic? Bo zastanawiam się czy trzeba koniecznie dokładać do tych "dotykowych" http://sklep.kanfor.pl/pl...tretch-pro.html
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kolya90, gdyby przepuszczały to by nie produkowali dotykowych ;-)
 
Kolya90  Dołączył: 29 Sie 2015
Wełniane "dotykowe" też produkują, a w swoich za 10zł dużego problemu z obsługą ekranu telefonu nie mam, a nikt chyba nie lubi dopłacać za zbędne bajery. ;-)
A zresztą właśnie zobaczyłem, że mają wykaz sklepów, z którymi współpracują http://www.kanfor.pl/pl/content/13-sklepy więc się po prostu wybiorę i mam nadzieję, że będą mieli coś do pomacania.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jakiś czas temu zainwestowałem w podobne Black Diamond dotykowe - rewelacja, ale cena ... Mierzyłem wiele par różnych producentów. Jeśli te Kanfora tak samo leżą i są oparatywne, to rewelacja w tej cenie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach