Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Chiński smartfon ?
Jaki model i gdzie najlepiej kupić ?
Interesuje mnie głównie długa wytrzymałość baterii i w miarę nowy Android 6.XX lub nowszy.
Oczywiście cena też musi być atrakcyjna...
Może ktoś posiada jakiś model i może podzielić się opinią na temat tego sprzętu ?
Czy lepiej kupić coś o gorszych parametrach z europejskiej dystrybucji ?
 

lukaszszcz  Dołączył: 03 Paź 2014
Jaka kwota?
Ile cali max?
Oprócz baterii coś jeszcze potrzebne?
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Ma działać z Pentaxem K-70 ;-)
Kwota najlepiej do 170 $.
Min. 5 cali. no i dual-sim mile widziany...
Oczywiście j. polski w menu ...
Z tego co widzę sensowne jest XIAOMI ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mam Xiaomi Redmi Note 3 Pro kupiony w Polsce w chińskim sklepie we Wrocławiu. Ma Androida 6.0.1 i MIUI Global 8.1. Co mogę powiedzieć - działa.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Jak długo działa na jednym ładowaniu i ile kart sim masz aktywnych ?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Homtom ht6 ;-) tylko ciężki, ale bateria pierwsza klasa ;-)
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Marku zastanow sie czy 5" to faktycznie to co chcesz :)
Jakis czas temu przesiadlem sie na Lenovo Vibe Shot - niby wszystko fajnie, postawiony android 6. Problem zrobil sie jak wsadzilem telefon do kieszeni i usiadlem :D
Dla mnie maksymalna granica wygody jest 4,5". Niestety, na wiecej to powinien byc tablet :)

pz
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mam aktywne dwie karty sim. Gdy dużo rozmawiałem na fb i przez messengera bateria starczała na dwie lub trzy doby. Tylko najpierw powyłączałem wszelkie usługi google a potem sukcesywnie powłączałem tylko to co potrzebne.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Jak długo wytrzymuje Ci bateria ?
Bo w tym HT6 pewnie na tydzień starczy ?
Telefonu nie noszę przy sobie a czasem używam jako nawigacji.
Więc 5 cali będzie chyba optymalne ?

[ Dodano: 2017-01-13, 17:22 ]
A jeszcze pytanie czy działa w takim telefonie LTE i aero2 ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W moim tak i tak, ale on ma 5,5".
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Markus napisał/a:
Bo w tym HT6 pewnie na tydzień starczy ?


Ja osobiście go nie mam (używam Xiaomi MI4c - bateria przy moim użytkowaniu wystarcza na 1,5-2 dni), ale osoba która go ma nie narzeka ;-) raczej korzysta mniej intensywnie ode mnie, więc tydzień tamta bateria uciągnie.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Z tego wynika , że Xiaomi rządzi ? ;-)
Baterie też ma ok. 4000 mAh więc wytrzymuje dłużej niż 1 dzień ;-)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Markus, czas pracy zależy od aplikacji jakie włączysz, jeśli włączysz automapę i janosika to jeden dzień ledwo bateria wytrzyma. Ekran pożera baterię. Używam Xiaomi Redmi Note 3 z andkiem 6 0 1 , i jak napisał plwk działa. Przeciętne codzienne używanie, to 2-3 dni.
 

leesq  Dołączył: 29 Lis 2014
Mam Redmi 3, bateria 4100, 3GB ram, uzywam z 2-ma kartami sim, głównie intensywnie wykorzystywany na rozmowy w ciągu dnia,bateria daje radę nawet 3 dni, ładowanie jest dość szybkie (5V/2Amp), generalnie można krótko podładować i mamy kolejny dzień z głowy, dla mnie duży komfort i pod tym względem polecam, LTE chodzi OK, solidna obudowa.tel. kupiony u polskiego dystrybutora z pełną gwarancją i rękojmią, soft PL,

Minusy jakie doświadczyłem: grzeje się przy intensywnym użytkowaniu (net), rzadko aczkolwiek przytrafiają się lekkie zwieszki i tel. czasowo przestaje reagować na dotyk, jak mu nie mija to trzeba robić reset, zdarzały się problemy z dostępem do goole play ale wgrałem co potrzebuję i teraz tam nie zaglądam
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Markus napisał/a:
gdzie najlepiej kupić ?

Goldway :)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Xiaomi Note 4!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach