ArtD  Dołączył: 02 Sty 2017
Witam Wszystkich "Pentaksiarzy" :-)

"Pod choinkę" sprezentowałem sobie pierwszą w życiu lustrzankę (pentaxa oczywiście) więc od kilku dni uczę się obsługi i poznaję funkcje ;-) ..i pewnie pojawią się pytania - (może głupie), więc liczę na wyrozumiałość.
Jest to właściwie mój pierwszy "poważny" aparat . Wcześniej (jakieś 12 lat temu) kupiłem "idot kamerę" Nikon COOLPIX 3700 a służył do uwieczniania wycieczek, spotkań rodzinnych i takich tam prób "makro-mikro" :) (z makro nawet dawał rady:-) ) .
W odpowiednim dziale wrzucę coś z moich pierwszych prób:-)

Pozdrawia
Ad
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Aka i ArtD, witajcie i bawcie się u nas dobrze. Mam nadzieję, że forum i towarzystwo się wam spodoba.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
Aka i ArtD, witajcie i bawcie się u nas dobrze. Mam nadzieję, że forum i towarzystwo się wam spodoba.

Tak naprawdę to spodoba im się dopiero gdy poznają pentaksjan w realu. :mrgreen: :evilsmile:
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
No nie wiem :-/ Poznałem paru w realu i od tamtej pory moje życie nigdy już nie było i pewnie nigdy nie będzie takie jak przedtem...
:evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
My też doznaliśmy wstrząsu :evilsmile:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ja wciąż nie mogę się otrząsnąć :shock:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
DeTe napisał/a:
Poznałem paru w realu i od tamtej pory moje życie nigdy już nie było i pewnie nigdy nie będzie takie jak przedtem...
:evilsmile:

Dołożę wszelkich starań aby tak się stało ;-)
 
aka  Dołączył: 22 Gru 2016
DeTe napisał/a:
No nie wiem :-/ Poznałem paru w realu i od tamtej pory moje życie nigdy już nie było i pewnie nigdy nie będzie takie jak przedtem...
:evilsmile:


Jakieś szczegóły?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć :mrgreen:
 

ArtD  Dołączył: 02 Sty 2017
Uff ... jak się da "przeżyć" to nie ma strachu :-) bo już się bałem :D...
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Mi to chyba nie grozi, z racji zamieszkania na odludziu.
A więc mogę spać spokojnie :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
arekzg, odludzie nie ma nic do tego. Wystarczy dotrzeć na PPD lub np. słynne "Kaszubskie Grzybki" ewentualnie jakiekolwiek spotkanie a Twoje życie zmieni się na lepsze ! :mrgreen: :evilsmile: Sam-mam nadzieję-to kiedyś przyznasz. Pzdr.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na PPD jeszcze trochę miejsc pozostało.
 

Snejku  Dołączył: 03 Sie 2016
Witam serdecznie użytkowników i czytelników forum o Pentaxie, jedynej prawilnej marki luszczanek ;) Wkrótce będę rocznym posiadaczem K-S2. Pozdrawiam.
 
Max89  Dołączył: 06 Sty 2017
Witam wszystkich użytkowników. Zaczynam powoli przygodę z lustrzankami właśnie od pentaxa.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Witajcie.
 

FocusToInfinity  Dołączył: 14 Sty 2017
Siemaneczko Panie i Panowie,
Fotografuję już kilka lat, przewinęły mi się różne aparaty przez ręce, długo jednak zabawiłem z Pentaxem K30 który był fenomenalny! Niestety po tym jak mi go zwędzili jestem obecnie Canoniarzem natomiast mam nadzieję wrócić do Pentaxa gdy tylko sytuacja pozwoli :) Długo szukałem forum które trzymałoby poziom aż w końcu znalazłem! Tworzycie fajną społeczność i będzie mi miło zostać jej częścią.
Pozdro!
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Canonem też da się robić zdjęcia, więc spoko. Witam i pozdrawiam
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
FocusToInfinity napisał/a:
Długo szukałem forum które trzymałoby poziom


Czasem tylko z pionem bywa gorzej :-B witaj wśród swoich, mimo żeś z Canonem przybył ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
FocusToInfinity, witamy w duchu foto-ekumenicznym ;-)
Zobacz zresztą moją stopkę :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach