pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
nie lubię Was :(

[ Dodano: 2017-01-27, 22:06 ]
może nie holender, ale jeździcie tak?

 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
pszczołowaty napisał/a:
nie lubię Was

i vice versa :-p
Lepiej dobrze chodzić niż tak jeździć :-D
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Widzę rower na facecie, zamiast na odwrót, to jakaś nowoczesna moda ? :mrgreen:
Piękny weekend w górach, ponoć za tydzień chlapa, zdjęć nie wrzucam, żeby hejtu nie było :-> .
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Robert napisał/a:
to jakaś nowoczesna moda ?
oni tam wszyscy są jacyś dziwni ;)



Robert wrzucaj, wrzucaj, ja tak do siebie :)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
JJ23 napisał/a:
Cześc, Przypomnijcie mi jak można wrzucić tutaj fotki, trzeba mieć je na jakimś serwerze czy da się bezpośrednio z dysku?

Zapraszam do wątku http://pentax.org.pl/view...der=asc&start=0
Pozdrowienia Krzysztof
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Robert napisał/a:
Piękny weekend w górach, ponoć za tydzień chlapa,

No właśnie, wczoraj trafiłem na Babiej Górze na wyśmienite warunki. Rankiem fantastyczna widoczność, morze chmur, na szczycie zero (!) wiatru, cieplutko. Nigdy przedtem, nawet latem nie trafiłem na bezwietrzną pogodę :-D
Przy okazji, na parkingu widziałem z daleka kogoś z logo Pentaxa na szyi - ktoś się przyznaje?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
[quote="kazio"]wczoraj trafiłem na Babiej Górze na wyśmienite warunki. Rankiem fantastyczna widoczność, morze chmur, [/quote]
I iii i ?
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
rychu, i muszę ochłonąć i zdjęcia przejrzeć :lol:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
E tam chmury, smog mglisty zalegał :-> . Babiej bezwietrznej nigdy nie widziałem, nawet jak do 1500 bywało cicho, to wyżej zawsze dmuchało . Prędzej w Tatrach się zdarzyło raz na ruski rok. Natomiast w Alpach bywało, że kilka dni ciszy, na każdej wysokości :roll: .
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
kazio napisał/a:
muszę ochłonąć

już ? :evilsmile:

[ Dodano: 2017-01-30, 19:19 ]
Robert napisał/a:
Babiej bezwietrznej nigdy nie widziałem

Bo byłeś o niewłaściwej porze ;-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Góry i wiatr są nierozłączne ;) im bardziej dmucha, tym jest fajniej. Pierwszy raz na Babiej szedłem w halniaku, rewelacja :evilsmile: . Jak namiot nie chce odlecieć, albo nie wyje w okiennicach to jest nudno :mrgreen: .
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Na Babiej jedyny raz w zimie, wchodziłem dwa razy. W dzień bez wiatru, w nocy na wschód na szczyt nie wszedłem, nie dało się, chłopy po 120 kilo prawie zrzucał wiatr.
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Dwa lata temu halny dopadł mnie na Ornaku - pełzłem 3 godziny prawie na czworakach i były momenty gdy musiałem trzymać się trawy :mrgreen:
 
simon1977  Dołączył: 13 Lis 2013
Trochę się włóczyłem ostatnim czasem, ferie z córką w Tatrach.
Strzelałem z daleka.
Hawrań, Murań i Płaczliwa Skała uchwycone tym razem z Wielkiego Kopieńca, bo tak przeważnie z Rusinowej.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Fajny kadr, Bielskie takie troszkę "dolomitowe" . Dzisiaj ambitne plany i wycof, chyba nagły atak grypy, dosłownie godzina i osłabienie, ból mięśni :shock: . Dość ładnie się zapowiadało, powyżej 700 m słońce, w górach pusto, doliny zamglone, o dziwo nie czuć było smogu.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pięknie :-D
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Oprócz dwóch zdjęć wstawionych w fotoprezentacjach, znajdzie się jeszcze kilka wartych chyba pokazania, a to najodpowiedniejsze miejsca do uczynienia tego ;-) Wszystko z 18-01-2017 ...
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Pięęęęknie :-D Nad stawem pewnie głęboki cień.
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
rychu, dokładnie. Wracaliśmy na Murowaniec coś zjeść i jak się odwróciłem to lekko zbaraniałem co też Kościelce namalowały ;-)
6.b (to samo ujęcie w BW) :

8. ... jeszcze jedno w BW z otoczenia Czarnego Stawu Gasienicowego
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Z trochę niższych gór:




Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach