Bocja  Dołączyła: 06 Lut 2017
Jestem Ewa. Od wielu lat byłam posiadaczką k-5. W tym roku nastąpiła zmiana na wyższy model Pentaxa :-) Jednak dopiero dziś, moje życie diametralnie się zmieniło, gdyż po długim czasie oczekiwania, zostałam przyjęta na forum :-) witajcie :-) od teraz będę żyła długo i szczęśliwie!
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Bocja, witaji baw się dobrze.
 
fotna  Dołączył: 28 Sty 2017
To i ja się przedstawię. Na imię mam Michał i już kiedyś bylem na forum pentaxa. Było to w czasach gdy zakupiłem Ricoha XR-x którego mam do dziś. Z cyfry skusiłem się na Canona i tak zostało ze względu na szklarnie. Służę informacja na temat tego systemu zwłaszcza modeli 350d, 400d, 20d , 40d, 7d, 7dmkII czy g2, g3, g10,g15 ale też o innych które miałem w rękach.. Lubie fotografować ludzi zwłaszcza ich pasje. Od kilku lat powróciłem do starych technik fotograficznych -zwłaszcza tych z XIX w. Robię więc zdjęcia rożnymi samoróbkami i wielkoformatowymi 18x24. Jak to wygląda możecie zobaczyć na wystawach -internet tego nigdy nie odda w pełni. Prowadzę też warsztaty dla dzieci i starszych ucząc tych techniki.
Jeśli ktoś był w Niepołomicach na zjeździe rekonstruktorów "Pola chwały" mógł mnie spotkać z aparatem we fraku i w cylindrze.
Powróciłem na forum pentaxa bo wspominam go jako forum bez pyskówek i z konkretnymi wypowiedziami.
A ostatnio miałem możliwość poznania kilku członków forum na plenerze w Krakowie.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
fotna, fajnie, że jesteś. Chętnie pooglądamy Twoje prace.

Normalnie jakaś nowa fala migrantów :-D
 
aga2113  Dołączyła: 12 Sty 2017
Cześć wszystkim :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Cześć!!!
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
SlicaR napisał/a:

fala migrantów :-D

A uściślając, toi imigrantów.
Nie mylić z ignorantami
 
Samoogon  Dołączył: 21 Sty 2017
Chyba nie nowa fala, tylko ktoś tam na górze się chyba kapnął, że już nowy rok i trzeba by sprawdzić czy tam ktoś nie czeka na akceptację konta :mrgreen:
 
szamann1  Dołączył: 10 Lut 2017
Witam szanowne grono forumowe! Jestem Krzysiek, zacząłem zabawę z Pentaxem K 30 już 2 lata temu i mam nadzieję, że z pomocą forum moje fotki będą coraz lepsze. Pozdrawiam!
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Witam Ciebie na forum. A ogólnie to mnie ostatnio zastanawia dlaczego nowi członkowie mają takie opory aby wpisać przynajmniej region z jakiego pochodzą. Ułatwiłoby to w wielu przypadkach rozwiązanie pojawiających się problemów poprzez "pomoc sąsiedzką" ;-) Pzdr.
 
szamann1  Dołączył: 10 Lut 2017
Może masz rację, już aktualizuję ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
szamann1, nooo! Tak pięknych okolic nie trzeba się wstydzić :-D
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Niedaleko Tuchów. Byłem kilka razy w Ryglicach. Rzeczywiście uroczo. Doceniam bardzo piękne okolice. To wpływa kojąco na ludzką naturę, (przynajmniej moją)
 
szamann1  Dołączył: 10 Lut 2017
Przyznam, że miejsc do fotografowania nie brakuje ;-)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
szamann1 napisał/a:
Przyznam, że miejsc do fotografowania nie brakuje ;-)

No i na rynku jest coś co nasze niektóre tygryski lubią najbardziej.
Pozdrowienia Krzysztof
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
powalos, to chyba taka nowa moda. Zewsząd wyśmiewają i straszą konsekwencjami za ujawnianie swoim danych, stąd narastający pęd ku ukrywanie swojej tożsamości. Na szczęście ta zasłona znika na zlotach forumowych, już nie mogę się doczekać PPD.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Hermes, ja również. I mamy nadzieję z Wieśką, ze nic nam nie przeszkodzi pomimo niezbyt odpowiadającego nam terminu. Wolne już zaklepane, więc chyba wszystko się uda. Chociaż po ostatnich wydarzeniach w naszym życiu, już niczego nie jesteśmy pewni. Zadziałała stara zasada: życie wali cię w łeb wtedy gdy się tego najmniej spodziewasz i ze strony, z której nigdy by się człowiek nie spodziewał. Ale na PPD, to choćby się świat walił, postaramy się przyjechać. ;-) Pzdr.

 
juzer  Dołączył: 10 Kwi 2016
Dzień dobry. Witam szanowne grono.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
A i grono wita. Może coś o sobie?
 
Gosia Jurasz  Dołączyła: 24 Mar 2017
Hej ..tu nowa ;) witam się :-D
Pentax od 10 lat teraz K5

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach