badur  Dołączył: 21 Lis 2006
Sigma EX 85 1.4 z Pentaxem K-01
Witam, czy ktoś z Was używał takiego zestawienia? Czy AF działa w trybie detekcji kontrastu (z K-01) bez potrzeby uaktualnienia oprogramowania obiektywu. Pytam, bo z wpisów na pentaxforums wynika, że aktualizacja jest potrzebna np. w przypadku Sigmy 50-150, a ktoś nawet zgłaszał problemy z Sigmą 50 1.4. Nie wiem, czy Sigma Polska zapewnia jeszcze takie wsparcie, więc wolę się upewnić. Pozdrawiam
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
badur napisał/a:
z wpisów na pentaxforums wynika, że aktualizacja jest potrzebna np. w przypadku Sigmy 50-150

Z moją działa bez aktualizacji.
 
badur  Dołączył: 21 Lis 2006
plwk napisał/a:
badur napisał/a:
z wpisów na pentaxforums wynika, że aktualizacja jest potrzebna np. w przypadku Sigmy 50-150

Z moją działa bez aktualizacji.


Ale próbowałeś z Pentaxem K-01 (bo zdaje się, że ze współczesnymi aparatami nie ma problemu)? Obecnie jest jedna 50-150 na ebay z Francji. Napisałem do człowieka z prośbą, żeby sprawdził AF w LV i potwierdził, że nie działa. Już cholera nie wiem jak to jest. :-/
Zastanawiałem się nad tą Sigmą 85, ale jak mam wydać tyle kasy i dostać manuala, to dziękuję.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przepraszam, moja pomyłka, nie to body :oops: .
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
badur miałem podobny problem z Sigmą 50/1.4 na K-5. Nie ostrzyła w ogóle na LV - wysyłka do serwisu S do Gdyni załatwiła sprawę.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy dalej to robią (a zakładam, że tak) to napisz tam, co za problem :-P
 
badur  Dołączył: 21 Lis 2006
Hmmm ostatnio mam wrażenie, że pisanie do serwisu Sigmy czy Tamrona to jak pisanie na Berdyczów. Powalczę jeszcze.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
badur można też zadzwonić :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach