mrnobody1  Dołączył: 04 Maj 2016
ktoś ma może spolszczeni do dxo 9?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Było polskie tłumaczenie?
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Wcześniej szukałem do 8, potem do 9 i nic nie znalazłem (ale zapisuję się w kolejce, gdyby ktoś miał więcej szczęścia).
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
apemantus, kiedyś natrafiłem na to http://osmlubliniec.pl/dx...olszczenie.html Jednak nie próbowałem więc trudno mi sie wypowiadać. Pzdr.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
1. apemantus
2. dybon


PS.
W związku z pewnym postem z Podaj dalej. :-)
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Nie ma spolszczenia dla dxo, ale to jest bardzo przyjazny program dla użytkownika - omijając jego wymagania sprzętowe.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Tutaj tłumaczenie nie jest potrzebne . Jeśli ktoś pracował z Lr to z czasem załapie o co chodzi . Może warto by było założyć temat odnośnie obsługi np. ,, DxO - czym to się je ? "
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Ja mogę parę rzeczy wytłumaczyć. Ale z 10 będę przekładał, bo 9 nie mam.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
M.K, napisz tutkę . Na pewno będzie spory pożytek :-D
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Kot72, hmmmmm......miło mi, ale ostatnio fatalnie się czuję, robię badania kompleksowe. Nawet fotkę na fototurniej '17 już wysłałem( w sobotę!!!!), bo myślałem, że wyląduję w "śpitalu", a nie chciałem walkowerem oddawać rundy. Może za kilka dni znów dostanę wiatr w skrzydła i wtedy....na razie nie dam rady.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
M.K, pomalutku i nic na siłę .... Dojdziesz do siebie , będziesz miał wenę to coś skrobniesz .
W tej chwili masz ważniejsze sprawy ...
Dużo zdrówka życzę :-D
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Dzięki
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Zbyszek_, dzięki serdeczne.
 
mrnobody1  Dołączył: 04 Maj 2016
Zdrowia, ale ja też sie zapisuje jakby co.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Dobra, zrobimy coś fajnego! Już czuję się lepiej jak pomyślę, że trzeba "ratować świat!!!" ;) Chyba zainstaluję 9, bo 10 jest mocno wzbogacona i się różni. Muszę zebrać pomysł jak to przedstawić. Wszelkie sugestie i plan omówienia mile widziany.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Prośba do moderatorów - czy można posprzątać w tym wątku?
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
To co napisali koledzy było miłe i spontaniczne, ale faktycznie chciałbym rownież poprosić moderatorów o posprzątanie tych ostatnich kilku zdań.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Wracając do tematu spolszczenia DxO, znalazłem w sieci ich oficjalne poradniki z którymi translator radzi sobie całkiem nieźle...
www.dxo.com/us/photography/tutorials
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Można jeszcze gdzieś dopaść darmową wersję tego DxO? Sprawdziłbym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach