dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Wernisaż Tychy Press Photo 2017


Cytat
"Na wystawę pokonkursową Tychy Press Photo 2017 jurorzy wybrali 83 zdjęcia, autorstwa 19 osób. Otrzymaliśmy aż 394 zdjęcia, od 32 autorów.

Osoby zakwalifikowane na wystawę, którą w Pasażu Kultury Andromeda będzie można oglądać od 11 marca do 11 kwietnia, to (w kolejności alfabetycznej): Sławomir Błach, Tomasz Czardybon, Mateusz Czech, Jakub Depowski, Katarzyna Dzieszko, Katarzyna Gec, Michał Jabłoński, Michał Janusiński, Artur Jastrzębski, Mateusz Kamiński, Ireneusz Kaźmierczak, Radosław Kaźmierczak, Ewelina Kosma, Tomasz Makula, Fryderyk Parwicki, Artur Pławski, Agnieszka Seidel-Kożuch, Mateusz Sobczak i Marcin Zarzyna.

Jury wybrało laureatów w trzech kategoriach: najlepszy fotoreportaż, najlepsze zdjęcie i najlepsze zdjęcie (fotoreportaż) wykonane w Tychach.

Wyniki zostaną ogłoszone w sobotę, 11 marca o godz. 18.00, w Teatrze Małym w Tychach (ul. Hlonda 1). Tam też odbędzie się wręczenie nagród i pokaz zdjęć (slide show) gościa specjalnego Mariusza Foreckiego. Prosto z teatru przenosimy się (to tylko kilka minut piechotą) do Pasażu Kultury Andromeda (plac Baczyńskiego 2), gdzie będzie można oglądać pokonkursową w dolnym holu pasażu i wystawę zdjęć Mariusza Foreckiego w Miejskiej Galerii Sztuki „Obok”, czyli na piętrze pasażu. Wstęp na slide show i wystawy jest bezpłatny.

Już dziś można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Zachęcamy też do zapisania się na newsletter – dzięki niemu będziecie na bieżąco i nie zapomnicie o kolejnej edycji konkursu.
"

A więc coś mojego będzie.

Powyższa fotka nie jest mojego autorstwa, pobrana z artykułu pochodzącego ze strony http://tychypressphoto.pl/19-autorow-na-wystawie/ .
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ooo to będzie przewodnik :-D
Jak się wyrobię z robotą, to przyjdę do Andromedy. Na wręczenie nie -ostatnio byłem i strasznie irytują mnie te dzielone imprezy. Kto to wymyśla? Do tego jeszcze jakiś gostek wtrynił się ze swoją wystawą.

[ Dodano: 2017-03-11, 21:00 ]
No i nie doczekałem się na przewodnika :-/ Widać przeciągnęła się impreza. Byłam w Andromedzie i galerii - nie poczęstowali szampanem, czekali na elyte ;-) Ale warto było. Lekki jednak niedosyt czuję ilości opublikowanych prac - z roku na rok tych samych autorów. I nie był bym sobą gdybym nie pomarudził troszkę. Sposób prezentacji fotografii - łooo matko. W gablotkach za szybką plexi wszystko widać co dookoła tylko nie zdjęcia, do tego zdjęcia na błysku. Pomiędzy - zdjęcie naszego forumowego kolegi - dybon. "Sam" ładnie się prezentował wśród pozostałych. Niestety moje odczucia co do prezentowanej tematyki raczej nie takie na jakie się przygotowałem.

[ Dodano: 2017-03-12, 14:33 ]
A oto to o czym wspomniałem:
1.


2.


3. z wystawy Foreckiego - tu już profesjonalnie przygotowana, choć skromnie.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
rychu napisał/a:
W gablotkach za szybką plexi wszystko widać co dookoła tylko nie zdjęcia, do tego zdjęcia na błysku. Pomiędzy - zdjęcie naszego forumowego kolegi - dybon.


A co dopiero w tym konkursie będzie się działo.
Dowiadywałem się, nie ma limitu zdjęć.
Udało mi się wybrać 25 :-P
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
dybon napisał/a:
Udało mi się wybrać 25

Ty raczej zmotywuj córę, bo to bardziej dla niej konkurs :-P
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Ale tu mam szansę :evilsmile: .

Ostatnie "emocje sportowe" pozamiatałem :)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Och, brałam udział w pierwszej edycji Tychy Press Foto :D
Do kiedy jest wystawa?
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
dybon napisał/a:
Osoby zakwalifikowane na wystawę, którą w Pasażu Kultury Andromeda będzie można oglądać od 11 marca do 11 kwietnia


Zapraszam.
Pendolino u nas staje, a potem kilka minut trolejbusem. :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
cotti, nawet pamiętam :-D

[ Dodano: 2017-03-14, 13:13 ]
dybon, nie musisz tłumaczyć - stara (ups :mrgreen: ) Tyszanka.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Byłem wczoraj w Andromedzie. Forecki wart obejrzenia. Reszta w sumie też, choć z małymi wyjątkami. Fajne miejsce, same Tychy też zrobiły na mnie pozytywne wrażenie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Enzo napisał/a:
Byłem wczoraj w Andromedzie

Dlaczego nie dałeś znać? Miałem jeden pędzel i drabinę wolną ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
rychu napisał/a:
Dlaczego nie dałeś znać?

Lubię samotne wędrówki przez osiedla w szaliku Podbeskidzia.

rychu napisał/a:
Miałem jeden pędzel i drabinę wolną

To o jeden pędzel i drabinę za mało. Byłbym nieefektywny.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
rychu napisał/a:
Ale warto było. Lekki jednak niedosyt czuję ilości opublikowanych prac - z roku na rok tych samych autorów.


Samo się nie wyśle, pamiętaj następnym razem,.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach