galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Wystarczy spojrzeć na ranking :-)
 
maderos  Dołączył: 07 Lis 2013
 
stx  Dołączył: 25 Lip 2016
Czy macie coś więcej niż podejrzenia na temat jaka matryca jest w KP? ta z A6500 to wypas i fajnie by było gdyby taka była w KP :D Myślę nad nowy body koło lata-jesieni i przyznam, że KP wpadł jako jeden z kandydatów. Czekam na testy i na Dpreview i Optyczne.pl. Ciekawe czy sigmy rysują?!
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
stx wypadałoby poszukać w guglu, jest to na pewno nowsza matryca niż ta użyta w K-3...
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Trochę sampelków.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Wysokie ISO wygląda bardzo dobrze. Czekam na następcę K-3II (ten KP jednak trochę prądożerny).
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Akumulator ma pojemność o 25% mniejszą niż ten z K-3II więc ilości zdjęć są trochę mylące.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tiaaa... a kiedyś to były czasy! Wystarczały dwie rolki.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na dwa tygodnie wakacji. Człowiek się zastanawiał czy to na pewno już ten moment.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
plwk, nie analizowałem pojemności. Ale okolice 400 zdjęć to trochę mało*. Pewnie z tego powodu można podłączyć gripa.


* Napisał posiadacz kompaktu który 70 zdjęć na jednym ładowaniu robi...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Seba - o patologii nie piszemy w tym wątku.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Michu napisał/a:
kiedyś to były czasy! Wystarczały dwie rolki.

plwk napisał/a:
Na dwa tygodnie wakacji.

Teraz jedzenie już nie to co kiedyś.
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Michu napisał/a:
Tiaaa... a kiedyś to były czasy! Wystarczały dwie rolki.

Dwie :shock: Luksusy! Światło na ścianie i ołówek.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mieliście światło? Burżuje! U nas była ziemia i patyk z wodorostów do rysowania...

W Panasoniku mam podobno coś koło 300 zdjęć na jednym aku. Na długo wystarcza. To kwestia nawyków i selekcji kadrów przed naciśnięciem spustu.

 
Remek  Dołączył: 16 Wrz 2011
Światło, ziemia, patyk? Jesteście szczęściarze, że to mieliście. U nas w ogóle tego nie było, kadry trzeba było sobie w umyśle wyobrazić...

[ Dodano: 2017-03-22, 18:24 ]
... siedząc w ciemnej piwnicy.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Ile ja bym dał za ciemną piwnicę...
Co do mądrości o nawykach i selekcji... Ten aparat kosztuje więcej niż K-3II więc rozpatruję go w charakterze zamiennika, w tym i do zadań choćby reporterskich. Nawet jeśli się będę ograniczał (co czynię) to i tak świadomość krótkiego życia akumulatora będzie dodatkowym, niepotrzebnym stresorem. A z tego nerwowość, zawały i wegetarianizm.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Mieliście umysł do wyobraźni? Prawdziwi szczęściarze! Do nas przychodziła gruba baba i wtłaczała nam w głowy puste obrazy! I żeby w piwnicy! W małej skrytce pod schodami!

GRII potrafi na baterii nawet i 400 zdjęć zrobić ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mieliście grubą babę? Farciarze... Nas edukowały muchy tse-tse i komary roznoszące malarię...

Seba - no tak, zapomniałem, że w Bielsku-Białej niewielu może sobie pozwolić na 2 (3) akumulatorki...
 

turan  Dołączył: 04 Lut 2012


Po dziesięciu latach czas na zmianę :-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
turan, gratuluję i czekam na jakiś opis, refleksję, spostrzeżenia.

Michu, żonglerzy za kulisy i w prawo. Czekać na sygnał, nie deptać słonia. A nie, przepraszam, pan tu uroczystość fotografuje?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach