espresso  Dołączył: 30.04.2007
Portret analogowy - Plener Cytuj
PORTRET W FOTOGRAFII KLASYCZNEJ, spotkanie plenerowe.

Zapraszam do Kórnickiego Ośrodka Kultury ul. Prowent 6, 62-035 Kórnik, na imprezę portretową ; plener, wystawę, konkurs fotografii, uroczysty wernisaż z wręczeniem nagród, oraz pogaduchy fotograficzne.

Poszukiwane osoby:

1. Modelki / modele - 10 osób, dziewczyny z długimi włosami, chłopcy charakterystyczni 18+

2. Fotografowie - 5 osób, wyłącznie artyści, oraz fotoamatorzy z doświadczeniem którzy mieli już swoją indywidualną wystawę fotografii w galerii, lub zdobyli nagrody na konkursach fotograficznych (w dowolnym temacie). Fotografowanie na naszej imprezie wyłącznie aparatami na błonę fotograficzną, lub innymi starymi technikami. Obrazy cz/b i barwne. Uwaga - wszystkim korpusom "cyfrowym" - wstęp wzbroniony !!!

3. Wizażystki - 2 osoby, z całym majdanem.

4. Projektanci - 2 osoby, ze swoimi wspaniałymi strojami.

Będą trzy spotkania;

8 kwietnia 2017 r. godz. 18:00 - Spotkanie organizacyjne w KOK. Poznamy się i ustalimy szczegóły i miejsca pleneru. Jest kilka propozycji i będą wyświetlone na wielkim ekranie. Porozmawiamy o poplenerowej wystawie i konkursie.

1 - 7 maja 2017 r. - Jednodniowy plener fotograficzny. Rządzi pogoda. Plener odbędzie się w okolicach Kórnika. Miejsca piękne z ciekawymi formami przyrody, las, zwalone drzewa, oczka wodne, łąki, wierzby, pagórki. Jest tam cisza, słychać tylko śpiew przyrody, szum wiatru i własny oddech.

10 czerwca 2017 r. godz. 18:00 - Wernisaż, uroczyste otwarcie wystawy poplenerowej portretu fotograficznego i rozdanie nagród. Będą przyznane następujące nagrody, 3 nagrody główne, 2 wyróżnienia oraz nagrody specjalne. Autorzy fotografii będą uhonorowani dyplomami. Organizatorzy powołają jury zewnętrzne wieloosobowe. Fotografowie przyznają nagrodę specjalną dla niezwykłej modelki / modela. A na pogaduchy fotograficzne zapraszam do Sali Kominkowej, gdzie ustalimy czas i miejsce II edycji Portretu w Fotografii Klasycznej.

Proszę się zgłaszać pod tekstem. Fotografowie w wiadomości prywatnej. Fotografowie wybiorą modelki / modeli a organizatorzy pozostałych twórców.
Uwaga ! - wszystko jest darmowe, nikt nikomu za nic nie płaci :-)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich przyszłych uczestników.

http://kornik.pl/miasto/a...FII_KLASYCZNEJ/
http://www.kornickiosrodekkultury.pl/

więcej informacji:
http://www.aparaty.tradyc...4912&g=1#154980
 

M.K  Dołączył: 26.08.2007
Cytuj
espresso, zarzucasz przynętę ostro, muszę sprawdzić terminarz. Nie ukrywam, że czas nie jest moim sprzymierzeńcem. Do ZPAF nie należę, ale wernisaże już były.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach