Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Z cyklu "krzyczpudło":
Cytat
tref: 20*C, słońce, błękitna woda i wielka skała. DeTe zazdroscisz? pozdrowienia z portu w Gibraltarze.
Iza: DeTe wolał spędzić czas ze mną ;-)
Kytutr: To się nazywa cięta riposta.
Marooned: Niczym Wujek Staszek
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
z wątku o K-1:

Ryszard napisał/a:
Panowie, jak ktoś ma problem z interpretacją języka i stylu tekstów "optycznych" to niech np. w nadchodzące święta pochwali kunszt kulinarny swojej panny/małżonki/mamy/teściowej rozpoczynając od słów:
Przykład 1
W zasadzie nie mam się do czego przyczepić...
Przykład 2
Nie stwierdzam większych mankamentów...

Potem to możecie sobie doceniać do upadłego, zachwycać się z użyciem najznakomitszych przymiotników ale i tak będziecie mieli przej*** :evilsmile:

Jaki portal takie pieszczoty :-P
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Z wątku "Obiektyw szerokokątny do K-1"
Michu napisał/a:
Darek - translator od Google? Tłumaczysz całą stronę i masz składnię i sens na poziomie naszego forum, ale za to bez ortów.
:mrgreen:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Shout Box:
Cytat
[Dzisiaj 11:15] bakulik napisał/a: Z życia wsi: rzycie w życie czyli żniwa naturystów lepem na turystów
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
To dzieło trzeba uwiecznić:
Cytat
x [Dzisiaj 5:15] Fenol: Odkąd prześwietliłem ciebie; Nie mogę jeść, nie mogę spa;ć Jak do tego doszło, nie wiem?; Octa o sobie dała znać.
x [Dzisiaj 5:16] Fenol: Co poradzić mogę na to; Że przepał przyszedł właśnie dziś; Że histogram jest na lewo; A prześwietlona jesteś ty.
x [Dzisiaj 5:17] Fenol: Przez źle ustawiona ocktę oszalałem; Lampa chyba twej twarzy oddała cały blask.
x [Dzisiaj 5:17] Fenol: A ja fotki te spieprzone ci oddałem; Tak prześwietlić cię strasznie to można tylko raz.
x [Dzisiaj 5:18] Fenol: Na mym dysku to ukryję; I przed błędem ostrzegę cały świat; A w wołarce to zakryje; Światła wygaszę, tylko jak?
x [Dzisiaj 5:19] Fenol: Jeden uśmiech twój wystarczy; I moja lampa zwiększa błysk; O twą cerę będę walczył; O cerę walczyć to nie wstyd!
x [Dzisiaj 5:20] Fenol: Przez te ocktę niedobrą oszalałem; Lampa chyba twej twarzy oddała cały blask.
x [Dzisiaj 5:21] Fenol: A ja fotki te spieprzone ci oddałem; Tak prześwietlić cię strasznie to można tylko raz!
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
dexdorma310878 napisał/a:
dziękuje , za wszelaka pomoc a jak myślisz te ustawienia inne lampy jakie powinny być ,bo instrukcja tej lampy jest napisana po polsku ale w takim dramatycznej składni---masakra
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
RPM napisał/a:
W zasadzie każde szkło trafia tam gdzie trzeba - to tylko kwestia treningu w rzucaniu.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Enzo napisał/a:
Jest ciężko ale dajemy radę. Jeśli nie możesz kupić dłuższego obiektywu to znaczy, że stoisz za daleko. Jeśli brakuje ci szerokiego kąta to znak, że powinieneś zawęzić obserwację. Jeśli twoje obiektywy nie mają cichego, ultraszybkiego silnika to powinieneś zacząć stepować w kisielu dla odwrócenia uwagi. To nie jest system dla siuśmajtków. Nie wypłakujemy się w rękaw gdy nasz P-TTL nie zadziałał. Każdy z nas ma racę w plecaku i nie zawahamy się jej użyć.
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
ColorChecker Passport

dexdorma310878 napisał/a:
Dzień Dobry, jestem zainteresowany takim wzorcem.
Czy macie realne opinie, które opisują owe Cudo.
Czy to się opłaca kupić


Enzo napisał/a:
Słyszałem o człowieku który to kupił. Już po miesiącu znalazł żonę i dwa słoiki po musztardzie.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Grzenio napisał/a:
evam napisał/a:
"jesteś nienormalny, jak typowy Pentaksiarz"
Tak ładnie to raczej nikt Ci nie powie. Prędzej usłyszysz, że jesteś "Pentalibem" :mrgreen:
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Z dzisiejszego SB:

[Dzisiaj 9:54] 0bleblak: A bladym świtem w parku Poniatowskiego, dzisiaj, pan zasadzał się na ptaszki.
[Dzisiaj 10:05] Andy_X: zboczeniec
[Dzisiaj 10:07] 0bleblak: Wdzianko miał ładne.
[Dzisiaj 10:10] Andy_X: zboczeniec esteta

BUHAHAHAHA ;-)

Andy - YOU MADE MY DAY!!!

[ Dodano: 2017-03-31, 09:14 ]
W wątku z zakupów grupowych:

DeTe napisał/a:
wielkie dzięki dla dickkett'a za to, że tak skutecznie stymulował Kamilę i że mu się chciało

;-)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Z wątku: "Widziałem film....- rekomendacje":
Enzo napisał/a:
z prawdą jest jak z dupą - każdy ma swoją

 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
szalonybox napisał/a:
[Dzisiaj 22:07] szybkiparowoz: W Mandżurii wydoją nawet byka.
[Dzisiaj 22:26] Enzo: Dziki kraj, dzikie kobiety.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Enzo napisał/a:
to nie jest wątek o schorzeniach

Enzo, dupa na boku to nie jest schorzenie tylko anomalia anatomiczna... prawie jak członek z ramienia wysunięty na czoło ;-)
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
SB
Cytat
cotti: Z pobytu w Krakowie, me dziecię: mamo, mamo, dlaczego w tramwajach na siedzeniach wszędzie jest namalowany czarodziej ;-)
Enzo: Bo rzuca zaklęcie trzymające zwieracze.
Kytutr: Enzo, weź to wytłumacz dziewczynkom Cotti, chciałbym to widzieć ;-)
tref: proste: to jest mag, który pozwala nie nosić pieluszek
Enzo: Antypampers taki.
ebelbeb: Druid Antypampers.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
O deszczu padającym tuż po umyciu okien - prawie jak cykl pt.: siły natury przeciw ludzkości
Penteusz napisał/a:
Przecież prognozy mówią, że w te święta nie ma sensu myć okien. Natura w tym przypadku będzie nieubłagana.
A kto chce dostać honorowy tytuł Syzyfa - proszę bardzo.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Cytat
szybkiparowoz: Piszę z tabletu, więc mózg został w przedpokoju.
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
SlicaR napisał/a:
Najs

apemantus napisał/a:
Tenks
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Z wątku o fotosmartfonach:

TM_Mich napisał/a:
Odnoszę wrażenie, że teraz na wycieczkę wystarczy smartfon. Kompakt to już chyba tylko w łazience :)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Z szałta - to trzeba uwiecznić:
Cytat
x [Sob 20:19] Enzo: To możliwość pokazywania cycków sprawia, że życie jest tak fascynujące - Paulo Coelho.
x [Sob 20:21] Enzo: W cyckach tkwi siła duszy.
x [Sob 20:22] Enzo: Zawsze można pokazać cycki. Nawet jeśli wydaje się to niemożliwe.
x [Sob 20:23] Enzo: Obawiam się, że kiedy pokażę cycki, nie będę już miał w życiu żadnego innego celu.
x [Sob 20:24] Enzo: Tylko jedno może unicestwić marzenie- strach przed pokazaniem cycków.
x [Sob 20:25] Enzo: Ludzie częściej marzą o cyckach niż o odjazdach.
x [Sob 20:26] Enzo: Najciemniej jest tuż przed cyckami.
x [Sob 20:26] Enzo: Człowiek poznaje siebie, dopiero gdy pozna własne cycki.
x [Sob 20:28] Enzo: Kobieta po prostu widzi cycki, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć
x [Sob 20:30] Enzo: Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba pokazać cycki.
x [Sob 20:31] Enzo: Nie daj się nikomu zakrzyczeć, pokaż cycki, a wygrasz.
x [Sob 20:33] Enzo: Cycki są jak dzikie konie, trzeba je w końcu uwolnić.
x [Sob 20:34] Enzo: Lękam się jednak utraty złudzeń, więc wolę pokazać cycki.
x [Sob 20:36] Enzo: Jeśli kiedyś uda ci się pokazać cycki, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
x [Sob 20:39] Enzo: Fajny ten Coelho.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach