sergeant  Dołączył: 04.03.2009
Koledzy z Wałbrzycha,Jeleniej Góry,Legnicy oraz okolic Cytuj
Witam Wszystkich.
Poszukuję kolegów Pentalibów z miast oraz okolic wymienionych w temacie.
Chciałbym powymieniać doświadczenia oraz wypróbować sprzęt przed dokonaniem zakupu.Chodzi mi o szkiełka w szczególności Sigma 17-50 f/2.8 EX DC OS HSM, Pentax DA 35 mm f/2,8 Macro Limited, Pentax DA 70 mm f/2,4 Limited Edition,Pentax D FA 100 mm f/2,8 Macro WR również inne.Posiadam K-5II z kitem oraz Pentax DA 35 mm f/2,4 AL.
Gdzieś przy :-B ,w miłej atmosferze rad bym był się spotkać na to "testowanie" i wymiane doświadczeń.

jannad  Dołączył: 21.04.2006
Z Legnicy nie daleko do Głogowa. Jakbyś chciał możemy się spotkać. Niestety oferuje jedynie macanie krótkiej *, DA 21 Limited, parę manuali serii M, długiego kita i coś by się jeszcze znalazło. Ale z zestawem który opisałeś to jedynie na PPD. A że nie masz daleko....

P.S.
Poza tym w poniedziałek może wtorek (27 lub 28.05) będę wracał przez Legnicę, jak chcesz to możemy się spotkać ale króciutko. Jakby co pisz na priva.

Dziekuję za zainteresowanie jannad.W samej Legnicy nie mieszkam a w przyszłym tygodniu mam II zmiane w pracy więc takie spotkanie niestety nie będzie możliwe.
Jak sprawuje się Twój nowy nabytek DA 21 Limited?
Być może jeszcze ktoś się odezwie z Naszego rejonu i urządzimy jakieś wspólne spotkanie-plenerek.

jannad  Dołączył: 21.04.2006
Czemu nie. Z Lubuskimi ciężko to może zrobimy oddział Legnicko - Głogowski.
DA 21 fajne szkiełko, małe, lekkie, jakość obrazka OK, choć to ponoć najgorszy Limited. Mnie się podoba.

Podtrzymuje temat spotkania . Mineło kilka lat od założenia tego tematu i niestety odzew był nie wielki . Wiem że jest pośród Nas kilku aktywnych użytkowników tego forum mieszkających na terenie woj. dolnośląskiego . Czy ktoś byłby zainteresowany spotkniem się np. na Zamku Książ ? Wiosna pobudza do aktywności i przyjemnie było by się spotkać w pięknym plenerze na wspólne fotografowanie i wymianę doświadczeń . Termin i miejsce spotkania oczywiście do uzgodnienia . Forma spotkanie oczywiście luźna i do niczego nie zobowiązująca .

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Ja bym mógł dojechać (i to chętnie) w wymienione okolice, ale najwcześniej w maju-czerwcu. Można też skoczyć na czeską stronę mocy i unieszkodliwić kilka piw.

Kytutr jesteś pierwszy na liście zgłoszeń . Dziękuję za Twoje zainteresowanie . Mam nadzieję że inni się również odważą i zgłoszą . Czekamy na kolejnych .

Skocz do: