unbreakable  Dołączył: 16 Paź 2012
te zdjątko co wrzucałaś to Pentaxem robione ??

Witamy na forum
 
Gosia Jurasz  Dołączyła: 24 Mar 2017
no tak :) K5 50 1.4
 

unbreakable  Dołączył: 16 Paź 2012
zdjęcia super :) mega wciągają

czekamy na kolejne publikacje, pierwsze już zamieszczone
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Gosia Jurasz, 10 lat z pentaksem, takie zdjęcia i dopiero teraz odnalazłaś forum ?
Witam i życzę dobrej zabawy :mrgreen:
 
Gosia Jurasz  Dołączyła: 24 Mar 2017
no właśnie nikt mnie nie zaprosił to wprosiłam sama ;) :evilsmile:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Gosia Jurasz, witaj. Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do nas, miła to niespodzianka, bardzo miła. Piękne są twoje fotografie i fajnie, że będziemy mogli cieszyć nimi swoje oczy również i tutaj :) Przy okazji może się w końcu czegoś dobrego nauczę :)
 
Gosia Jurasz  Dołączyła: 24 Mar 2017
0bleblakz, bardzo mi miło :)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Gosia Jurasz napisał/a:
nikt mnie nie zaprosił to wprosiłam sama ;)

Gosia Jurasz, a ja widując Twoje zdjęcia na FB miałem nawet ochotę zapytać pod jakim nickiem na forum jesteś ale że nieśmiały jestem to nie pytałem ;-)
Witaj w domu! :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bez gwiazdy nie ma jazdy,
bez trzasku nie ma blasku...
...
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Heh już dawmo zostało udowodnione, że pentaxem nie da się robić dobrych zdjęć, a tu znajdzie się ktoś kto o tym nie wie, bo go nie ma na forum, i cała robota na marne :lol:
 
Tadzio-K50  Dołączył: 09 Mar 2017
=blue
Cześć, witam wszystkich ;-)
Zainteresowałem się głębiej(czytam sporo oraz staram się tą wiedze praktykować) fotografią w tym roku :) Najczęściej miałem styczność z idiot-camera.
Obecnie od miesiąca mam lustrzankę Pentax k-50 z obiektywem kit 18-55 mm oraz tel: sony Z1(świetny pod względem fotograficznym).
Obecnie poszukuję szybkiego obiektywu typu zoom z autofocusem, który sprawdziłby się na imprezach okolicznościowych. ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Cześć Tadzio-K50!
1. Nie pisz na niebiesko, bo zaraz dostaniesz po głowie na dzień dobry.
2. Fajna puszka.
3. "Szybkiego" masz na myśli szybki autofocus czy jasne szkło?
4. Witaj na forum!
 
Gosia Jurasz  Dołączyła: 24 Mar 2017
[quote="Tadzio-K50"][color=blue]Cześć, witam wszystkich ;-)
Hej ;-)
 
Tadzio-K50  Dołączył: 09 Mar 2017
Cytat
Jego Ekselencja Pan Ambasador
dzięki za info ;). Ad3. myślę tu o szybszym autofocusie, gdyż Kitem ciężko uchwycić chrześnicę, która ma 1,5 roku.
Z tego co patrzę i czytam to dobrym rozwiązaniem byłby: PENTAX 18-135 ED AL [IF] DC WR ale nawet używany jest drogi, musiałbym nabrać większego przekonania.
Aktualnie cały czas poznaje możliwości swego Pentaxa i obecnego obiektywu. Zależny mi na szybkich, ostrych zdjęciach.
Do tej pory głównie posiłkowałem się opiniami z optyczne.pl.
Cytat
Gosia Jurasz
Hej :)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Tadzio-K50, witaj na forum. 18-55 jest świetny na szerokim końcu. Portretów zbyt wielu chrześnicy nie zrobisz na tej ogniskowej, ale do łapania różnych figli i fikołków nada się spokojnie. Pomaga też przełączenie AF na osobny przycisk, żeby nie ustawiał ostrości przy każdym zdjęciu.
 

agapu  Dołączyła: 06 Mar 2013
hejka!
do tej pory tylko czytałam, ale w końcu postanowiłam się trochę poudzielać, więc przydałby się przywitać:)

jestem aga, a moja przygoda z pentaxem już trwa już dobrych kilka lat, zaczynałam z K200D aż dotarłam do K5IIs
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Cześć Aga.
Mam na Imię Michał... ja też zacząłem od K200D. Na szczęście moje stadium nie jest aż tak wysokie i dotarłem tylko do K50., choć również zmagam się z tym już kilka lat... ;-)
 

agapu  Dołączyła: 06 Mar 2013
cześć Michał:-)
wszystko jeszcze przed Tobą!
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Cześć Aga :) Witaj i udzielaj się, bo Kobiety na tym forum są na wagę złota ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Chciałem zaznaczyć, że kobiety są w ogóle na wagę złota...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach