galex  Dołączył: 02.06.2006
Znowu ciekawa wystawa w toruńskim CSW, tym razem Krzysztof Gierałtowki

plwk  Dołączył: 21.04.2006
12 kwietnia 2015 o godzinie 18-tej w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku nastąpi otwarcie wystawy Grupy Entuzjastów Fotografii Mobilnej "Mobilni", zatytułowanej "Mobilny Tydzień". Wystawa będzie trwała do 18-go maja 2015.

Aspius  Dołączył: 18.09.2006
Coś tak ucichliście tutaj.. a ja właśnie zamierzam uroczo spędzić przyszły tydzień w Bydgoszczy. Jakbyście się przypadkiem organizowali, chętnie podłączę się na małego browarka ;)

Arti  Dołączył: 20.04.2006
A żeś se termin wybrał... akurat cały tydzień siedzę pod Krakowem... Dam znać Michowi.

Aspius  Dołączył: 18.09.2006
pewnie od czasu do czasu bedę się pojawiał jeszcze w najbliższych miesiącach, więc jak coś to może nadarzyć się kolejna okazja;)

udate, będę w Bydgoszczy 2 tygodnie najbliższe ;)

Arti  Dołączył: 20.04.2006
Aspius, o widzisz! A w listopadzie już będę, to coś skombinujemy.

[ Dodano: 2015-11-04, 11:09 ]
Aspius, jesteś jeszcze w naszym mieście wojewódzkim?

Michu  Dołączył: 18.04.2006
Śpiąca Sroczka w Bydgoszczy...

...sprzed pół godziny.

Toście ja strasznie zanudzili ;-)

Dzisiaj w Centrum Kultury BROWAR B we Włocławku, w galerii "Suszarnia", odbył się wernisaż wystawy "Metamorfoza - magia w obrazie". Jest to wystawa polskiego realizmu magicznego poświęcona pamięci Zdzisława Beksińskiego. Ze zbiorów Małgorzaty i Adama Krużyckich. Prezentowane są prace 48 autorów.

Galeria Sztuki „Antresola” w Centrum Kultury BROWAR B we Włocławku, zaprasza 6 kwietnia 2017 r. na wernisaż wystawy Toulouse-Lautreca „Litografie”.

Odwiedziłem wczoraj wernisaż wystawy Toulouse-Lautrec - litografie. Na wystawie prezentowanych jest 48 prac artysty.

Byliśmy dzisiaj z Elą w Galerii Sztuki "Suszarnia" CK "Browar B." , na wernisażu wystawy "Beksiński - grafiki komputerowe". Prezentowanych jest 31 prac z kolekcji Dariusza Matyjasa, wszystkie prace sygnowane przez autora. Wystawa będzie prezentowana do 25-go czerwca.

perl  Dołączył: 24.09.2006
We wtorek będę w Bydgoszczy, także tego.
Jakby ktoś by miał czas żeby oprowadzić mnie po mieście, pokazać jakieś ciekawe obiekty, zabytki, poopowiadać coś ciekawego, to ja chętnie.

Skocz do: