jarkar  Dołączył: 23.01.2013
XX Targi FILM VIDEO FOTO 6-8.04.2017 Cytuj
http://www.targi.lodz.pl/...ch/aktualnosci/

Czy kogoś z szanownych bagneciarzy PK, będzie można spotkać na najbliższych targach?

ZbyszekB  Dołączył: 27.09.2010
A Ricoh będzie się wystawiał?

tref  Dołączył: 05.09.2006
Na liście wystawców nie widzę Ricoha ani Nikona.

Te targi od lat niczego nie wnoszą, wiec dla firm to generowanie kosztów.

http://www.targi.lodz.pl/...lnych/wystawcy/

dominiq_liq  Dołączył: 27.10.2008
Ja będę w sobotę od południa na stoisku ŁTF (Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne).

x4rd  Dołączył: 07.03.2012
jarkar wiem, że pare osób z FB grupy się zadeklarowywało, że jedzie ale jak to będzie w praktyce, tego nie wiem.

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Chyba muszę się przejść, bo czegoś potrzebuję. Tylko kiedy, kiedy... Może sobota, sama jeszcze nie wiem.

Gunner  Dołączył: 16.04.2010
ja wpadam w sumie tylko po to zeby pomacac torby i plecaki i moze cos uda sie wybrac

Mam raczej ten sam cel, torba, może dodatkowo jakieś etui. Liczę na to, że coś wybiorę, bo w naszych sklepach na ogół bryndza.

slanko  Dołączył: 28.11.2010
Ricoha brak ale Pentax jest K-1,KP,645 oraz kilka nowych szkiel na stoisku Fotoplus

x4rd  Dołączył: 07.03.2012
slanko próbowałeś w rękach Jedynkę et cohortes? Jeśli tak, możesz opisać swoje wrażenia?

pawelsko  Dołączył: 04.03.2015
Pytanie dla bywalców lub mieszkańców Łodzi. Proszę o wskazanie optymalnego parkingu niedaleko lub w obrębie targów. Będę jechać od strony Piotrkowa.

Penteusz  Dołączył: 28.03.2012
Vis a vis Targów (po drugiej stronie ulicy) jest duży market pod nazwą Sukcesja. Udawaj, że jesteś właśnie tam na zakupach i spróbuj zaparkować.Darmo ;-)
Jak będziesz wracał do/w kierunku Piotrkowa, to wyjeżdżając będziesz zmuszony znaleźć się na jezdni o prawidłowym kierunku do domu :-D

Penteusz mnie ubiegł :mrgreen: Pierwsze 3 godziny są bezpłatne: http://sukcesja.eu/pl/akt...ng-poziom-2-i-3

Penteusz  Dołączył: 28.03.2012
0bleblak, bo ja taki szybki jestem - jak błyskawic :-P

Tak probowalem panowie pozwolili podlaczyc swoj obiektyw i wlozyc swoja karte nieogladalem jeszcze efektow na ekranie komputera sam K-1swietne wrazenie KProbilem na iso 25600 wg mnie daje rade po pracy obejze wyniki na ekranie kompa w domu to cos napisze

[ Dodano: 2017-04-06, 15:36 ]
Co do parkingu potwierdzam sam tam parkowalem do 3h gratis

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
slanko napisał/a:
Tak probowalem panowie pozwolili podlaczyc swoj obiektyw i wlozyc swoja karte nieogladalem jeszcze efektow na ekranie komputera sam K-1swietne wrazenie KProbilem na iso 25600 wg mnie daje rade po pracy obejze wyniki na ekranie kompa w domu to cos napisze
Dzisiaj jest "dzień ortograficzny" na forum, więc poproszę o staranniejsze obchodzenie się z językiem polskim :-)

Bardzo przepraszam to pośpiech przed czujnym okiem szefa. uważam jednak informację o możliwości 'pomacania' korpusów z bagnetem P/K za istotniejszą z punktu widzenia zainteresowanych kupnem.

Torba kupiona, w zasadzie było w czym wybierać. Cała reszta mniej mnie interesowała, więc nie mam do końca zdania na ten temat. Wydaje mi się, że bryndza straszliwa była, jeśli chodzi o albumy i tego typu rzeczy. Sprzęt- nie sprawdzałam w ogóle, półki wydawały mi się jakieś puste ;-)
dominiq_liq, stoisko ŁTF odwiedziłam dwa razy, ale cię nie było. W sumie to fajnie się szuka kogoś, kogo się na oczy nie widziało i zna się tylko jego nick z forum :mrgreen: Mam nadzieję, że koledzy przekazali ci pozdrowienia :) Tak czy inaczej, raz jeszcze pozdrawiam.

Gunner  Dołączył: 16.04.2010
ja kupilem plecak, zaoszczedzilem wg katalogu 300 zl, wg najtanszego sklepu w internetach 150 i jeszcze dostalem kamerke sportowa warta 100$ z hakiem w gratisie :shock: moze to przez to ze koncowka ostatniego dnia, moze przez moj niezaprzeczalny urok osobisty :evilsmile: ale w kazdym razie to co chcialem na tych targach bylo i zalatwilem

Skocz do: