powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Robert napisał/a:
Zgadzam się w 100% , także z Zachodnimi, wstaje się raźniej w kupie, skoro tutaj tylu fotogórali, można kiedyś zorganizować hromadny wystup pętaksowy :)


Czyżbyś pisał się zorganizowanie kolejnego PPD ? :-P :mrgreen:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Eee, to zadanie dla bardziej godnego forumowicza ;) , ale skoczyć kiedyś wieczorkiem do Kir albo innej Zwierówki, wleźć na wschód w towarzystwie - chętnie i nawet ze trzy osoby mogę autem z Katowic zabrać.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Robert napisał/a:
skoczyć kiedyś wieczorkiem do Kir albo innej Zwierówki, wleźć na wschód w towarzystwie

Będę na czacie :-D
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
O, brzmi jak plan :mrgreen: Gdyby dochodziło do finalizacji, to może zmieściłbym się do bagażnika :-D
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
A w Tatry zima wróciła i krokusy zmroziła:


 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
O kurczę, nieziemski widok.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ale śmiesznie :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
macioh, w szpilkach na Giewont damy wchodzą, to w trampkach dasz radę :mrgreen:
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Iza napisał/a:
O kurczę, nieziemski widok.

Raczej normalny - przecież to początek kwietnia... :-?
 
rororo  Dołączył: 20 Lut 2014
Może ktoś chętny na wypad do norwegi w czerwcu? Planuje z kolegą wylot 13.06 powrót 27.06 z wawy do sandefjord -okolice oslo (bilety poniżej 200zł w obie strony). Na miejscy prawdopodobnie wypożyczymy samochód (koszt około 2 tys.) i planujemy zajrzeć:
- Jotunheimen
- Trollstigen
- Język trola
i do paru innych ciekawych miejsc, oczywiście wszystko w zależności od warunków i do uzgodnienia.
Spanie w namiotach, ewentualnie 1-2 noclegi w schronisku
Wstępne koszta i inne szczegóły jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na priv.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
rororo, ciekawa koncpecja, ale wtedy jest termin PPD chyba? Ja nie wiem, ja w tym czasie jadę na ferraty w masywie Dachsterina.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Norwegia, machnąłbym się na Lofoty, ale autem, żadne latanie.
W tym roku masakrycznie mało śniegu w południowych Alpach, na ferraty będzie można już chyba na weekend majowy jechać, i to nie w jakiś Dachszatjny, tylko w Dolomity ;) .
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Robert, w Dolomitach jeszcze będą schroniska pozamykane a codzienne podchodzenie nie ma raczej sensu. Tak więc Dolomity zostają na koniec lata.
Za to w drugiej połowie maja mam plan na ferraty nad Lago di Como. Ktoś może byłby zainteresowany? Ale - ostrzegam - też samolotem (do Bergamo).
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Zawsze pozostają bivacco i winterraumy :evilsmile: . Jaka skała jest nad Como ?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
fajnie tam, duże zagęszczenie szlaków, i miejsc do wspinania na tych wapieniach
matb, zazdroszczę, urokliwe miejsce, mam nawet jakieś mapki okolic Lecco
;)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
pszczołowaty, ale jeszcze nie wiem, czy polecę. Na razie kompletuję ekipę - i słabo idzie :(
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Jak jedziesz tylko na żelastwo to spokojnie można samotnie, wręcz jest bardzo dobrze, nie mówię, że lepiej, inaczej.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Robert, Robiłeś może pętelkę dookoła Monte Rosy?
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
rororo napisał/a:
Może ktoś chętny na wypad do norwegi w czerwcu?

Plan fajny i okolice godne, ale termin fatalny - w tym czasie będę w Tybecie 8-)
Robert napisał/a:
Norwegia, machnąłbym się na Lofoty, ale autem, żadne latanie

Może kiedyś zrobimy jakąś konkurencyjną, Forumową Fotomisję? ;-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
pszczołowaty Wybierasz się ? Skąd te podejrzenia ? ;) , obawiam się, że kondycja nie ta, inna sprawa, że to drogi wypad (nawet licząc zniżki w schroniskach) i dość sporo ludzi, widziałem zdjęcia znajomego i o samotność tam trudno. Ale kto wie, może kiedyś się ruszę, choć wolę graniówki, w tym roku w takie niepozorne miejsce mam zamiar się wybrać http://www.nationalpark-h...ticles/View/385 .

greentrek Jestem za :mrgreen: bus na sześć osób, dużo żarcia i w drogę, połowę trasy już mam w ten sposób przerobioną, jest fajnie ;).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach