Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
Coś jak Pentax Super A...
Wymyśliłem sobie ostatnio, że chętnie kupiłbym Pentax Super A, jednak z tego co widziałem z dostępnością słabo a i ceny zbytnio nie zachęcają. Czy moglibyście polecić korpus równie warty uwagi i względnie dostępny na rynku ? W Super A bardzo podoba mi się konstrukcja i wygląda korpusu, sprawia wrażenie mało rzucającego się w oczy i mocno funkcjonalnego, czegoś w tym stylu właśnie szukam ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na ebay'u kilka sztuk leży.
 

Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
plwk napisał/a:
Na ebay'u kilka sztuk leży.

Jaka może być tak względnie optymalna cena za niego teraz ? Nie chcę wyjść ma sknerę ale kompletnie wypadłem z obiegu i nie chciałbym dać się naciągnąć
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie mam pojęcia.
 

Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
Może nawet przesadziłem z tym Super A...polećcie proszę coś raczej małego i lekkiego do mojego SMC-M 28 3.5, dobry pomiar światła, duży wizjer i bezproblemowość będą chyba najważniejsze
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
On jest bardzo fajny. Z kilku posiadanych, ten jest moim ulubionym.
Tamte oferty są w większości z obiektywami dlatego ceny takie a nie inne.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Atimis, P30 w którejkolwiek wersji? Taniutki (przynajmniej kiedyś był dostępny za drobne, nie wiem jak teraz), za to kółko nastawu czasu - perfekcyjne!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bardzo fajny. Nie wiem jak teraz, ale parę lat temu kosztował koło 50-ciu złotych.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja chyba za swój dałem trzy dychy ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Za tyle też można było kupić. Bardzo sympatyczny aparat.
 

Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
matb napisał/a:
Atimis, P30 w którejkolwiek wersji? Taniutki (przynajmniej kiedyś był dostępny za drobne, nie wiem jak teraz), za to kółko nastawu czasu - perfekcyjne!

Właśnie czytałem o nim wczoraj i widziałem na alledrogo jakiś za 70zł ;-) Wygląda na przyjemny sprzęt
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przypomniały mi się ceny sprzed kilku lat na programA, kosztował wtedy około 150 a superA około 300.
 

Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
plwk napisał/a:
Przypomniały mi się ceny sprzed kilku lat na programA, kosztował wtedy około 150 a superA około 300.

O dzięki ! Będę miał punkt odniesienia przy poszukiwaniach
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Większość ofert, które widziałem, jest z obiektywem więc jego wkład w cenę tez trzeba brać pod uwagę.
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
Pentaxy serii P czyli P30, P30N, P30T i P50 schodzą mi po jakieś 50-100zł zależne od stanu, P50 są z reguły droższe.
Program A/Super A od 100 do 300, ale o egzemplarze w wybitnie pięknych stanach z papierami pudełkiem itd, potrafią się prawie pobić.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Ja swojego "czołga" kupiłem za jakieś 150 zł.

 

Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
TM_Mich napisał/a:
Ja swojego "czołga" kupiłem za jakieś 150 zł.

Obrazek

Piękny ! :-D

Grzechotnik napisał/a:
Pentaxy serii P czyli P30, P30N, P30T i P50 schodzą mi po jakieś 50-100zł zależne od stanu, P50 są z reguły droższe.
Program A/Super A od 100 do 300, ale o egzemplarze w wybitnie pięknych stanach z papierami pudełkiem itd, potrafią się prawie pobić.

Gdzie można przejrzeć sprzęt, który sprzedajesz ?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Atimis, od Grzechotnika możesz brać w ciemno. :-) Z P30 to jednak brałbym wersję "P" lub "N" ze względu na możliwość używania "programu" z obiektywami "A". Polecam też P50. Rewelacyjny korpus z bardzo jasnym wizjerem. Pzdr.
 

Atimis  Dołączył: 22 Lut 2009
powalos napisał/a:
Atimis, od Grzechotnika możesz brać w ciemno. :-) Z P30 to jednak brałbym wersję "P" lub "N" ze względu na możliwość używania "programu" z obiektywami "A". Polecam też P50. Rewelacyjny korpus z bardzo jasnym wizjerem. Pzdr.

Dzięki za pomoc, przejrzę jeszcze inne P ;-) Teraz jeszcze tylko potrzebuję stronę na, której Grzechotnik ma swoja ofertę.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Atimis, na forum nie handlujemy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach