plwk  Dołączył: 21.04.2006
Cofnij się o kilka wpisów.

piotr_luk  Dołączył: 14.04.2007
Bogdan napisał/a:
możesz mi rozjaśnić jak wrzucasz?
Wyjaśnił parę postów wyżej.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Metodologia wstawiania z google była wielokrotnie opisywana na forum przez Dadę i przeze mnie.

Bogdan  Dołączył: 07.07.2008
chyba się udało, dzięki

germario  Dołączył: 08.06.2011
Chyba nic nie widac

tref  Dołączył: 05.09.2006
Było wielokrotnie pisane, ze link musi się kończyć .jpg

germario  Dołączył: 08.06.2011
Dzięki Tref, pogrzebałem w Fotosiku i znalazłem kod do zdjęcia 620 pikseli z jpg na końcu, edycja i się udało. Jeszcze raz dzięki, bo chciałem zobaczyć jak wygląda mój pierwszy zrobiony RAW

magradaw  Dołączył: 12.02.2010
Jakie serwisy do publikowania fotek polecacie? Chomik nie jest zbyt przyjazny do przeglądania obrazków, a flickr, z którego kiedyś korzystałem, kompresuje fotki, więc nie może służyć jednocześnie za kopię na wypadek Godziny W. Chciałbym ładne, łatwe przeglądanie zdjęć, darmowe, jak na flickr i bez kompresji, jak na chomiku.

W sumie to nie wiem, gdzie wrzucić moje pytanie, ale że się wiąże z tym tematem (najpierw trzeba zdjęcia gdzieś wrzucić, żeby je do forum podlinkować), więc puściłem tutaj. Jeśli jest gdzieś lepsza lokalizacja, proszę o przeniesienie :)

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
magradaw napisał/a:
Chciałbym ładne, łatwe przeglądanie zdjęć, darmowe, jak na flickr i bez kompresji, jak na chomiku.
Duże wymagania :-) Do przechowywania najlepiej zewnętrzny twardy dysk, a do prezentacji Flickr (bardzo łatwo wstawia się zdjęcia na forum).

Chyba nie takie duże - w końcu chomik nie kompresuje i jest darmowy. Po prostu nie mam czasu rejestrować się w kolejnych serwisach foto i sprawdzać, który kompresuje, a który nie. Może ktoś od razu podrzuci jakieś typy :)

Kerebron  Dołączył: 10.03.2016
DeviantArt, na przykład.

Dzięki - faktycznie, nie kompresuje, ale może coś mniej ambitnego? Jakoś nie czuję się artystą :)

Kerebron  Dołączył: 10.03.2016
magradaw napisał/a:
Jakoś nie czuję się artystą :)

Przymusu nie ma, to tylko nazwa. :-D Ale, jak rozumiem, to dewiantem już się czujesz? :evilsmile:

Odkąd pamięcią sięgam ;)

Skocz do: