Premislaus  Dołączył: 28.10.2008
Pozdrawiam Pana z Pentaxem spotkanego 1 maja w godzinach rannych na Zamku w Ujeździe oraz innego spotkanego tego samego dnia po południu także na zamku :mrgreen: w Sandomierzu

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Color, zależy jak na to spojrzeć. Ciekawe jak wyglądałby taki wątek na forum C lub N, hehe :-D

szpajchel  Dołączył: 20.04.2006
Widziałem wczoraj na moim osiedlu (południowe rubieże Krakowa) skuter z jedyną słuszną nalepką na przednim błotniku. Fajna, zielona jamaszka. Ktoś się przyznaje?

radek_m  Dołączył: 21.11.2007
A czy ktoś z forum (poza mną) wczoraj na WSH w Warszawie koło Bazyliki Kawęczyńskiej na uroczystym zakończeniu konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych ?

Jeśli tak, to gratuluj Mu sukcesów dziecka :-)

Robur  Dołączył: 12.06.2011
No to ja pozdrawiam wszystkich spotkanych na Dniach Dziedzictwa w KRK, zwłaszcza Panią Organizatorkę która fociła ze mną w Muzeum Narodowym (no ja nie mogłem :-) )

Premislaus  Dołączył: 28.10.2008
Pozdrawiam Pana spotkanego w sobotę 3 czerwca około 13.00 na Zamku w Pieskowej Skale.

DeTe  Dołączył: 14.05.2008
Premislaus napisał/a:
w sobotę 3 czerwca około 13.00

Jakoś tak o tej porze byłem stosunkowo niedaleko, na Zamku w Bobolicach :-D
Ale z Pentaxa miałem tylko pasek doczepiony do Samsunga :mrgreen:

ringo13  Dołączył: 25.02.2013
Pozdrowienia dla Pana z jedynie słusznym logo na pasku spotkanego 4 czerwca w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
3 czerwca, w sobotę, na poznańskiej Cytadeli dwie panie biegały z Pentaksem. Jedna nawet kręciła jakąś scenkę rodzajową z udanym dzieciństwem i parką młodych ludzi. Wewnętrzna nieśmiałość nie pozwoliła mi na zagajenie ;-)

barmiska  Dołączył: 27.08.2014
Pozdrawiam Pana z aparatem na pasku Pentax, którego widziałem13 czerwca około południa na Haliczu (i trasie Rozsypaniec-Halicz-Tarnica).

Robur  Dołączył: 12.06.2011
16 czerwca, Kraków, biurowiec Copernicus. Pozdrawiam niebieskiego Peugeota Partnera , z logo Pentaxa na klapie 😊

Blesso  Dołączył: 24.09.2007
Jeśli już przy astronomii jesteśmy to pozdrowienia dla właściciela czerwonego korpusu Pentaxa , które to body odznaczało się od reszty chłamu widzianego w Centrum Nauki Kopernik 17 czerwca.

tref  Dołączył: 05.09.2006
Spojrzałem w lustro. Faceta nie poznaję, ale nadal ma Pentaksa.

skaarj  Dołączył: 18.03.2016
Bo teraz to wszyscy bezlustro.

Piotrek K  Dołączył: 16.11.2009
radek_m napisał/a:
Widziałem dziś kogoś z paskiem pentaksa na szyi a do paska dołączony bezlusterkowiec z naleśnikiem na kolejce w Sochaczewie - Wagon A lub B. Ja jechałem z rodzinką w C

To na 99 procent byłem ja ( co za refleks z mojej strony- prawie 2 miesiące po weekendzie majowym!)
...ale to nie było bezlustro, tylko K-r z DA 40 XS wygląda tak niepozornie.

Pozdrawiam,
Piotrek

marfalc  Dołączył: 08.01.2010
Pozdrawiam 2 panów spotkanych dziś na airshow w Krakowie, jeden z nich czyta forum ale nie jest zarejestrowany.

Skocz do: