idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Grzechotnik napisał/a:
Na dzień dobry takie "sklepy" omijam - gó..o wiedzą i zazwyczaj niestety wielkie gó...o sprzedają.

Zastanawiam się dlaczego taka zła opinia na temat tego sklepu ?. W zasadzie mają największą ofertę jeśli chodzi o obiektywy z bagnetem K i same aparaty. Kupowałem w tym sklepie i nie miałem problemów. A co do 50 -tki 1,8 mam, jednak częściej używam SMC 50 A1,7 ostrzę szybciej manualnie jak na śrubokręcie bo AF w 50&1,8 jakiś niepewny przelatuje to tu to tam jak w DFA 100&2,8. Co do opisu to ja się poddaje nauczyłem się dawno ,że ogniskowa 50mm to ogniskowa 50 mm bez względu do czego się to przypnie, więc się nie spieram.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Dla ogrodnika, wyznawcy Szatana Demon
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Podczas otwierania zakładki z tym tematem, przekierowuje mnie do strony logowania stefanski.one.pl
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
No to znaczy, że masz jakieś malware na kompie. :-(
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Wg mnie Allegro ma jakiś błąd w skryptach obsługujących historię przeglądarki. U mnie np. czasami zdarza się (na dwój różnych komputerach, Win7 i Win10 + Firefox oraz na telefonie BBOS 10), że w czasie przeglądania aukcji przenosi mnie niespodziewanie na… forum pentax.org.pl. Na inną nigdy nie trafiłem. I chyba na danym urządzeniu zawsze do tego samego wątku (muszę to sprawdzić przy najbliższej takiej sytuacji).

Ale żeby nie było OT: ocalona pamiątka po Azji Tuhajbejowiczu: http://allegro.pl/polaroi...6814898547.html
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
bakulik napisał/a:
pamiątka po Azji T

bakulik, :-B
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
bakulik napisał/a:

Ale żeby nie było OT: ocalona pamiątka po Azji Tuhajbejowiczu


Ale Azję rozpalowali, więc wszelkie pamiątki po nim też muszą być nadziane.... Zresztą plotka głosi, że Azja i tak ma to wszystko w d...pie...
:-D
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Polepszona uwaga, polepszone zrozumienie i wnikliwość. Może dzięki temu zacznę w końcu robić lepsze zdjęcia?
http://allegro.pl/stymula...6856862408.html
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
Cytat
depresja, udar, koncentracja

Zaintrygował mnie ten ciąg etapów kuracji: depresja, udar i koncentracja (pewnie prochów w małej urnie, do postawienia na kominku lub obok telewizora).
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
'Co to jest Przezczaszkowa Stymulacja Prądem Stałym ?'
To jest amerykańska egzekucja na zasilaniu bateryjnym...
:evilsmile:

Ilekroć widzę takie produkty typu tego 'nowego i obiecującego' urządzenia (jeśli jest obiecujące to znaczy, że nie wiadomo czy działa, istnieje jedynie możliwość, że owszem, działa...) czy tam innych metod leczenia terminalnego raka kroplówką z wody utlenionej i sokiem z buraka to zastanawiam sie, jakim cudem nasz gatunek nie tylko przetrwał, ale także zdominował biosferę na planecie Ziemia?!
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Apas napisał/a:
jakim cudem nasz gatunek nie tylko przetrwał, ale także zdominował biosferę na planecie Ziemia?!

Bycie szybko rozpleniającym się szkodnikiem? W tym inteligencja nie pomaga. Wręcz przeszkadza. >_>
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Apas napisał/a:

zastanawiam sie, jakim cudem nasz gatunek nie tylko przetrwał, ale także zdominował biosferę na planecie Ziemia?!


No może właśnie dlatego
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Tym razem nie aukcja, ale śmieszny artykuł allegro :mrgreen: w prawdzie napisany w 2014 roku, ale dopiero teraz na niego natrafiłem, może ktoś jeszcze nie czytał:

https://allegro.pl/artykul/pentax-najlepsze-lustrzanki-aps-c-37821?bi_s=internal&bi_c=pentax%20k-1&bi_m=cat.search-artTeaser

:mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przeczytałem drugie zdanie o K-5 IIs i więcej już nie muszę ;-)
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Autor założył, że skoro jest droższy to znaczy że coś więcej posiada a nie że nie posiada i dlatego jest droższy. Bez sensu ;-)

Mają też coś o D610 (enzo czytałeś?)
Cytat
Nie ma co bać się o szumy w zakresie ISO 100–800. Zresztą, nawet przy ISO 3200 poziom szumów jest akceptowalny, zwłaszcza w przypadku zdjęć do Internetu, a nie wydruków. Na dobrą sprawę nie warto korzystać jedynie z ISO 6400.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
http://allegro.pl/analogo...6948393457.html



Cytat
Srebrno - czarna lustrzanka analogowa PENTAX w zestawie z zielonym futerałem i jedną kliszą.
Cena 1050 za Mz-50 :shock:
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Kwotę robi prawdopodobnie klisza i "zielony futerał" :mrgreen:
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
a może cenę tak winduje ten kultowy, wspaniały optycznie z niesamowitą plastyką niczym legendarne * pentaxa obiektyw kitowy. Sama puszka to tylko dodatek.
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Wszak zieleń to kolor nadziei...

Może na znalezienie
? :mrgreen:
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
Myślę, że będzie jednak taniej :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach