Sid Gotama  Dołączył: 10 Paź 2013
AF-500FTZ z Cyfrowym K-...
Z racji że na zewnątrz taka piękna pogoda, postanowiłem zrobić nieco porządku w rupieciarni i posprzedawać to co niepotrzebne, by móc kupić to co potrzebne.
No i mam zagwostkę z AF-500FTZ?
Jako głównej lampy, wreszcie się dorobiłem AF-540FGZ która robi to co do niej należy.
AF-500FTZ trzymałem, by kiedyś jak uda mi się dorwać tanio matrycę do *ist i naprawić ten który posiadam, taki komplecik by jeszcze się do zabawy przydał, niestety widzę że szanse na to (kupić tanio) są coraz mniejsze.

Z tego co wiem ta lampa będzie w pełni współpracuje tylko z *ist jeżeli chodzi o cyfrowe body.
Z innymi nowszymi modelami już tylko tryb manualny, bo o przeóbkach TTL na P-TTL też nie słyszałem.

Jako drugi "niewolnik" w dziwacznym trybie wireless (Pentaxa) też się chyba nie sprawdzi z powodu braku P-TTL.

Macie jakieś pomysły, jak można ją wykorzystać?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Dokupiłbym wyzwalacze radiowe i lampka będzie jak znalazł do studyjnej zabawy.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Sprzedał bym ją mi.
Ciii zara mi się dostanie :mrgreen:
 

Sid Gotama  Dołączył: 10 Paź 2013
@Enzo
Też w sumie o tym myślałem, pentaxowy bezprzewodowy jest trochę dziwaczny, to prawie to samo co fotocela i w momencie gdy chcę zrobić zdjęcie tylko z bocznym światlem to wyzwalacz radiowy będzie chyba jedyną opcją.

@rychu
Sprzedaż to ostateczność i trochę mi jej szkoda by było. Zresztą na alledrogo nie znalazłem żadnej, by mieć chociaż punk odniesieni co do ceny. Zresztą, sprzedać tylko po to by za chwilę kupić podobnego yongcośtam mija się z celem, ...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
sprzedać tylko po to by za chwilę kupić podobnego yongcośtam

I tak trzymaj. :-B
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Sid Gotama, cena w pewnym komisie w Gdyni 500 PLN
 

Sid Gotama  Dołączył: 10 Paź 2013
pawgra napisał/a:
Sid Gotama, cena w pewnym komisie w Gdyni 500 PLN

:shock:
Za tyle to i ja bym się mógł ze swoją rozstać, ale podejrzewam że poleży trochę w tym komisie.
Często przeglądam olx i tam też można spotkać K10 z trzema obiektywami za 2000, czy K5 z kitem za 3000, czy ktoś to kupi?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Na aledrogo była dopiero co za 150 i leżała i czekała.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach