plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To pewnie podobnie jak z ptakami. Gdy idę bez aparatu uciekają dopiero z odległości 1-go metra, gdy jestem z aparatem nie dadzą podejść na kilka.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Bo zdjęcia macro robi się wcześnie rano kiedy robale po nocy są nieruchawe, dopiero pod wpływem słonka rozgrzewają się i na Wasz widok uciekają.
 
Kolya90  Dołączył: 29 Sie 2015
Za dużo tu dobrych zdjęć wrzucacie, trzeba trochę obniżyć poziom. :-P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No strasznie zaniżyłeś. Jeszcze jeden kurna będzie denerwował.KasiaMagda masz problemy ze snem? :-P
 
KasiaMagda
[Usunięty]
AChmiel, właśnie rano dobrze sypiam dlatego nie ganiam za robalami :-)
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
powalos napisał/a:
Kurza melodia ! Jak Wy to robicie. Mi, zanim się przymierzę i skadruję to ważka już sruuuuu !


Byłem w niedzielę nad stawami i ważek jest zatrzęsienie. Na pewno niektóre z nich będą chciały współpracować z fotografem, trzeba tylko wyeksponować napis Pentax na sprzęcie.
Poza tym jak idę na foty to się wcześniej golę, ubieram ładnie, obiektyw psikam dezodorantem i od razu lepiej.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
fotopentax, :-B
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No to jeszcze będę musiał wydać na dezodorant - tylko jaki ?
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
AChmiel, po kilku godzinach przedzierania się przez trzcinowisko i inne chaszcze i tak będziesz pachniał po prostu po męsku ;-)
Pociągnę pająkowo
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Kolya90, Color, aż mnie ciarki przeszły.

AChmiel, w takim razie czekam na foty z cyklu macro :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Żeby sfotografować robale - trzeba wcześnie wstać. Widoczek z mgiełką - tak samo. A żeby sfocić góry to trzeba wysoko wejść i to najlepiej w śniegu. I co mi pozostaje? Psy na kanapie ;-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Można psa wygonić na mróz, jak dobrze podmarznie, to mu się na futrze takie cuda zrobią :-> Wtedy wpuszczamy do domu i focimy.

 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
To ja sięgam głęboko do szuflady, rok 2009 albo 2010. Moje początki z fotografią analogową (nie licząc zdjęć małpkami, jak byłem mały). Jednocześnie mój pierwszy Pentax - K1000 :mrgreen:

Zdjęcie robiłem jakiś tanim zoomem klasy 80-200/4.5-5.6. Możliwe, że to był PRINZFLEX 80-200 ZOOM 1:4.5-5.6 MC MACRO :mrgreen: . Filmu nie pamiętam, ale na tamte czasy na pewno coś przeterminowanego ;-)

 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Nawiążę jeszcze do chłodu. Szron.

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Robert :-B
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
KasiaMagda specjalnie dla Ciebie:
 

zidam  Dołączył: 04 Wrz 2014
W temacie pająków pozwolę sobie wkleić fotkę z zeszłego roku co prawda, ale za to ciekawą, bo robioną kitem ;-) Tylko pszczółki szkoda...

Araneus quadratus eating a bee by Damian Zieliński, on Flickr

Niedługo mam nadzieję wrzucić jakieś ważunie, już latają nad "moim" stawkiem :-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
AChmiel, dzięki. Świetne :-B
 
stx  Dołączył: 25 Lip 2016
50mm f1,7 na opak
1
IMGP7597 by Stefan L, on Flickr
2
IMGP7565B by Stefan L, on Flickr
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Kręcimy lody:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach