Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
jaki cel ma zawywnaie tego konkursu tygodniowym.
Pewnie taki, że co tydzień jest nowy odcinek. Ale z Trefem nigdy nic nie wiadomo.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Jarek Dabrowski, ja też to tak rozumiem i szanuje. Nie wszystkie konkursy muszą być takie same. A własnie z tego względu, że w TZT na CF muszą być zdjęcia z danego tygodnia lubię ten konkurs. Pozdrawiam
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
negocjatorek, czy w regulaminie jest gdzieś napisane, że zdjęcia ma być zrobione w danym tygodniu? Nie - więc nie rozumiem, skąd Twoje wątpliwości. Przecież chyba wszystko jasne jest, prawda?
Zresztą - takie ograniczenie nie ma żadnego uzasadnienia, a nawet sensu! Wiesz ile czeka się na wywołanie filmu w procesie E6?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Po 1:tak
Po 2 nie
Dokładnie tak, jak napisał Matb.
Konkurs nosi nazwę tygodniowy, ponieważ co tydzień ogłaszana jest ankieta do głosowania na najlepszą fotę edycji i tylko raz na tydzień pokazywane są zdjęcia! Zatem co tydzień coś nowego widzisz, a nie tylko swoją fotę zrobioną w dowolnym momencie.
Pierwsze założenia były takie, że temat pojawia się z tygodnia na tydzien. no, ale większość wolała, aby tematy były znane wcześniej, dlatego teraz podane są na 5 edycji w przód.
negocjatorek napisał/a:
Nikt mnie nie zmusza do brania udziału w konkursie, którego warunki mi nie odpowiadają
Oczywiscie, że nie. A możesz napisać co Ci nie odpowiada? Może coś unowocześnimy jeśli Twoja sugestia będzie tego warta.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
tref, wszystko jest ok. Ja po prostu wolę konkurencję na troszkę innych zasadach. Forma, którą przyjeliście na forum funkcjonuje, a póki funkcjonuje to nie należy niczego zmieniać. Tzt na CF umiera od jakiegoś czasu (nie ma wiecej niż 4 chętnych a zdarza się mniej) a tamta forma bardzo mi odpowiada.

matb, dla Ciebie może nie mieć sensu. Dla mnie ma - zwiększa to stopień trudności i zmniejsza ilość uczestników (niestety) bo trzeba w tydzień wymyślić fotkę i ją zrobić.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
negocjatorek, nie jest problem w tydzień wymyślić i zrobić fotkę. Problem jest wypstrykać film i go wywołać! A cyfra póki co na szczęście obowiązkowa nie jest ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
Dla mnie ma - zwiększa to stopień trudności i zmniejsza ilość uczestników (niestety) bo trzeba w tydzień wymyślić fotkę i ją zrobić.
W stopce masz tylko cyfrę - to nieco tłumaczy ten tok rozumowania. Tutaj jest sporo ludzi, którzy ciągle śmierdzą utrwalaczem.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Jarek Dabrowski, oprócz tego mam 2 pleśniaczki, tyle, że nie pentaxa. Więć rozumiem problemy z wypstrykaniem filmu itd... Dlatego nie kłócę się, że regulamin jest blleeee i w ogóle. Pytałem po prostu i poddałem to pod wątpliwość. Wszystko. nie mam ochoty się kłócić czy toczyć boje o coś co na to nie zasługuje. Pozdrawiam
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak jest z kadrowaniem zdjęć? Dowolnie można ciachać?
 

SNECZKU  Dołączył: 21 Kwi 2006
A gdzie są zdjęcia z edycji "KORZYŚĆ"?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Może frekwencja była zerowa?
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
hmmmm...
spytam z pewna taka niesmialoscia - a gdzie sa zdjecia z poszczegolnych edycji konkursu?

:?: :?: :?:
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007
Zdjecie na TKT _ 012 _ ZROZUMIEC wyslane, rozumiem ze nie dacie mi tak latwo wygrac :-P

[ Dodano: 2007-10-03, 00:51 ]
buu, czyli TKT licho wzielo a takie przyjemne zdjecie nadeslalam ;-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach