Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
3 czerwca, w sobotę, na poznańskiej Cytadeli dwie panie biegały z Pentaksem. Jedna nawet kręciła jakąś scenkę rodzajową z udanym dzieciństwem i parką młodych ludzi. Wewnętrzna nieśmiałość nie pozwoliła mi na zagajenie ;-)
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Pozdrawiam Pana z aparatem na pasku Pentax, którego widziałem13 czerwca około południa na Haliczu (i trasie Rozsypaniec-Halicz-Tarnica).
 

Robur  Dołączył: 12 Cze 2011
16 czerwca, Kraków, biurowiec Copernicus. Pozdrawiam niebieskiego Peugeota Partnera , z logo Pentaxa na klapie 😊
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Jeśli już przy astronomii jesteśmy to pozdrowienia dla właściciela czerwonego korpusu Pentaxa , które to body odznaczało się od reszty chłamu widzianego w Centrum Nauki Kopernik 17 czerwca.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Spojrzałem w lustro. Faceta nie poznaję, ale nadal ma Pentaksa.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Bo teraz to wszyscy bezlustro.
 
Piotrek K  Dołączył: 16 Lis 2009
radek_m napisał/a:
Widziałem dziś kogoś z paskiem pentaksa na szyi a do paska dołączony bezlusterkowiec z naleśnikiem na kolejce w Sochaczewie - Wagon A lub B. Ja jechałem z rodzinką w C

To na 99 procent byłem ja ( co za refleks z mojej strony- prawie 2 miesiące po weekendzie majowym!)
...ale to nie było bezlustro, tylko K-r z DA 40 XS wygląda tak niepozornie.

Pozdrawiam,
Piotrek
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Pozdrawiam 2 panów spotkanych dziś na airshow w Krakowie, jeden z nich czyta forum ale nie jest zarejestrowany.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Pozdrawiam, pana z pentaxęm wąsami i okularami oraz towarzyszką, który właśnie przechodził ulicą Jakuba na krakowskim Kazimierzu. Niestety nie było jak zagadać
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Na dachach Kromieryża spotkaliśmy się dzisiaj z Kytutrem i Panią Lego, których serdecznie pozdrawiamy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O dzisiejszym spotkaniu wspomniałem tutaj http://pentax.org.pl/view...1287861#1287861
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
plwk, dziękuję bardzo Eli, Tobie i Pawlikowi za przemile spędzone popołudnie i oprowadzenie po kawałku Włocławka. Jesteście mega fajni :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Było bardzo sympatycznie. Przejeżdżając prze Włocławek pamiętajcie o nas. Zawsze zapraszamy. Pozdrawiamy.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
spacja, że to Ty? :shock:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Aaaa??? Co jaaa??? Zaprzeczam na wszelki wypadek!!!
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
bakulik napisał/a:
Na dachach Kromieryża spotkaliśmy się dzisiaj z Kytutrem i Panią Lego, których serdecznie pozdrawiamy.
W piekielnym upale spoglądaliśmy na Kromieryż z góry.

Dziękuję bardzo za miłe spotkanie oraz piwo, które znakomicie odświeża nas po powrocie bocznymi drogami do Pragi. No i życzymy Wam z Panią LEGO i Panem Sarną (który w międzyczasie oberwał ukąszenie od pszczoły) dalszego udanego pobytu w Republice Czeskiej.

Tutaj dowód zdjęciowy z ustawki:
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Wały Chrobrego, Wielki Zlot Żaglowców, dziś 5 sierpnia:

- pozdrawiam jasnowłosą Panią z chłopczykiem i nie wiem jakim aparatem, ale z wiadomym paskiem, miniętą o 12:33;
- pozdrawiam również Panią w czerwonej koszulce z (chyba) K20D o 13:39;
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Pozdrawiam Pentaksjanina widzianego wczoraj (sobota) około 11: 00, w wąwozie Homole. Chciałem zagadać, ale Pan był w trakcie wykonywania obowiązków fotograficznych względem rodziny, a ja zaraz wracałem do Gdańska, więc ciut się już śpieszyłem.
Nawiasem mówiąc, był to widziany przeze mnie jedyny P w czasie tygodnia spędzonego w Pieninach.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Pozdrowienia dla Pentaksjanina spotkanego dziś około 14:00 na pokazie kowalstwa w Muzeum Umierających Zawodów w Kudowie Zdroju.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
rysiekll napisał/a:
Muzeum Umierających Zawodów

:-( Ale mi się nie podoba ta nazwa. [wzdych, wzdych]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach