cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
tadam, tadam
:-B :-B :-B :-B
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
I spokój.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Cytat
Wyłączyłem możliwość dodawania załączników.
To się dzieje naprawdę?? Niech mnie ktoś uszczypnie!



Ałaaa :-) .
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
O kurde!
Taka chwila, a ja oglądałam "Gotowe na wszystko" i przegapiłam ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Mały napisał/a:
ba - i nie można jej kurka załączyć

Ale można podlinkować. :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Wy też nie możecie uwierzyć w swoje szczęście? Ja do tej pory nie mogę sie pozbierać :-D
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
mygosia, powinnaś być na to wszystko gotowa. :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
Wy też nie możecie uwierzyć w swoje szczęście? Ja do tej pory nie mogę sie pozbierać
Ej, bo włączę :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Choroba, przeoczyłem tak ważną chwilę ....
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
plwk napisał/a:
Choroba, przeoczyłem tak ważną chwilę ....
to może niech tref na chwilę włączy i znowu wyłączy
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Teraz to forum nie będzie już takie jak kiedyś :-(
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Teraz tref bedzie nas szantazowal,ze jak cos nie tak to przywroci zalaczniki :-D
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wszystkim zmartwionym brakiem załączników polecam żółte przyklejki (jest na to polska nazwa?). Działają wyśmienicie, dodatkowo można je łatwo przenosić między wątkami i eksportować do innych aplikacji, z pominięciem schowka.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
żółte przyklejki (jest na to polska nazwa?).
Żółte papiery.
Można je wykorzystać wielokrotnie w kryzysowych sytuacjach. Zwalniają z opłat za przejazd , umożliwiają zwalenie nie brania udziału w wyborach na ustawodawcę, dyskredytują Cię w oczach wojska oraz powodują, że posty ich posiadacza są automagicznie przenoszone do działu "inny świat".

Co roku odkrywana jest nowa funkcjonalność tychże dokumentów, co można łatwo zaobserwować w lokalnej prasie.

Nie wiem tylko jak jest z migracją przylepionych papierów :-/ Nie wiem czy w innych krajach można nimi legitymować swój światopogląd i działanie. Ale skoro Jarek pisze:
Jarek Dabrowski napisał/a:
dodatkowo można je łatwo przenosić między wątkami i eksportować do innych aplikacji, z pominięciem schowka.
znaczy, że ani celnicy, ani obsługa zakładów zamkniętych nie mają obowiązku "umieszczania delikwenta w schowku=zamknięciu". W sumie racja, mamy przepełnione więzienia.
 

vomer  Dołączył: 12 Cze 2006
załączniki i avatar
Nie wiem czy to przez te ostatnie zmiany, ale nie mogę za nic zamieścić zdjęcia w poście. Oczywiście jest "na zewnątrz" na fotosiku, wstawiam poprzez [img] i nic.

Druga sprawa i prośba za razem. Avatar może mieć max 31kB. Zmniejszam fotkę maksymalnie jak mogę (używam MS Ofice Picture Menager oraz/lub Corel Paint Shop Pro X) i wychodzi mi min. 58 kB. Jak zrobić by było mniej i zdjęcie było norm. rozmiaru (avatara). Gdy nastawie np. 100x100 pix. - też jest 58 kB.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
vomer, img powinno działać, zapewne masz zły link [może linkujesz całe z html na końcu?]

Podeślij mi na maila swój awatar, wstawię Ci.

 

vomer  Dołączył: 12 Cze 2006
Poszło na ...@poczta.fm

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach