Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
jorge.martinez napisał/a:
Zdjęcia już widać. Opisy będą za moment.
Dzięki!
jorge.martinez napisał/a:
Z zabawy wypada niestety: 10. milewski01
Szkoda. Ale większość Diehardów jeszcze trzyma się w siodłach? ;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Plan minimum na czerwiec wykonany. Jedna rolka z trzema minitematami rezerwowymi naświetlona, teraz idzie w koreks, a w tygodniu wołanie. Mam nadzieję, że coś ciekawego się na niej znalazło.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
bakulik napisał/a:
Plan minimum na czerwiec wykonany.
I wystarczy ;-) Ja o mało nie przespałem dokończenia dwóch czerwcowych klatek, ale ocknąłem się w porę i 28.06 dociągnąłem film do końca. Czeka w labie na odbiór, a potem już tylko skanowanie i "wybory".
BTW, ostatnio skanowałem film po dłuższym leżakowaniu w kopercie. Wywołanie od skanowania dzieliły dobre trzy tygodnie i miałem wrażenie, że film jakby bardziej łapał kurz. Wysechł na wiór i zaczął się elektryzować, czy to jakaś autosugestia albo inne voodoo?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wywołane (tym razem nieco za długo moczyłem), zeskanowane i po krótkim zastanawianiu w sprawie wyboru klatki: wysłane. :-) Pzdr.
P.S.
Mój mały "głuptak" zaczął gdzieś przepuszczać nieco niechcianego światła. Na szczęście w samym narożniku negatywu. To zapewne skutek uboczny tego "rumnięcia" na betonowe schody. Przed załadowaniem sierpniowej rolki będę musiał obadać którędy się ten promyczek wciska. ;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ja właśnie skanuję film lipcowy wywołany dzisiaj po północy. :-) Czerwcowy jeszcze czeka na digitalizację, na razie musi ustąpić pierwszeństwa pierwszej rolce „różowego pana” naświetlonej przez Dorotkę. ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
U mnie, jak zwykle, będzie na ostatnią minutę... :lol:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
To umówmy się, że czekam do soboty do końca dnia na prace.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Informuję, że w sobotę słońce zachodzi o 20:51 8-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
jorge.martinez, to teraz mnie zdemotywowałeś :mrgreen:
A tak bardzo chciałem jutro wysłać :mrgreen:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
A nie będę czekał – wysłałem. ;-) W zasadzie mógłbym wysłać i lipcowe zdjęcie, ale nie chce mi się teraz tworzyć do niego opisu… :-P
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Moje poszło dziś. Dopiero wróciłem z wakacji, więc rzutem na taśmę.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Taśma sięga do soboty ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Heheszki sobie robiłem, a faktycznie wysłałem dopiero dzisiaj :lol:
Na początku tygodnia nawet wybrałem się do labu po ten film. Rowerem. Okazał się jednak zbyt wolny i zdążyłem na ostatnie chrupnięcie klucza gdy zamykali. Zaraz potem lunęło i wracałem 8km w deszczu, dwa razy solidnie pod górę, ale nic to! Wybrałem Drogę Dieharda! ;-) ;-) ;-)

[ Dodano: 2017-07-15, 11:03 ]
jorge.martinez napisał/a:
czekam do soboty do końca dnia na prace
Dzięki!
Przy okazji, jak szacujesz opracowanie JA 2.0? Uda się w wakacje, czy dopiero po sezonie urlopowym?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Właśnie skanuję czerwcową rolkę, mam nadzieję, że zdążę ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Słońce już zaszło.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Wysłane!
 

qarabasz  Dołączył: 08 Gru 2011
U mnie zachodzi później.
Poszło!
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zdjęcia już widać.

Z żalem pożegnać musimy Uczestnika nr 10. milewski01 | Pentax ME | Porst 135/1.8 | Kodak TRI-X . :roll:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Dzięki, jorge. Przy okazji dodawania opisów, zaktualizuj jeszcze link, bo tam cały czas "Kwietniowa tura za nami" ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ryszard, uczynię tak, gdy proces publikacji się zakończy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach