Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
  Gra terenowa "O zakup pokryć na ławy"
Miałem dzisiaj dziwny sen: bardzo złożony i trzymający się kupy. Mianowicie gra terenowa na łonie forum przy okazji PPD. Postanowiłem w tym śnie, że go zapamiętam i z grubsza zapamiętałem.

Gra terenowa "O zakup pokryć na ławy"

Cel gry: zakupić pokrycia z materiału na ławy w piwnicy w Chabówce (cel nie był podany na początku, należało go odkryć w czasie gry)

Początek:
wylosowanie zestawów fiolek z artefaktami, które miały służyć jako środki do osiągnięcia kolejnych celów pośrednich.

Cele pośrednie:
- podążanie śladem papierowych strzałek umieszczonych na podłodze, prowadzących do następującego celu
- jeden ze znaków był w rzeczywistości złożoną w kształt strzałki kartką przylepiona do podłogi , która wyjawiała ostateczny cel (zakup pokryć) - użyta przeze mnie jako "skrót" w grze
- 4 kwadratowe mapy o różnej treści, wskazujące lokalizację następnego celu, jedna z nich posiadała mało widoczne wgniecenie i tylko ta była prawidłowa
- wspięcie się na stary komin i odkrycie następującej sugestii
- sugestia, że sprzedawca pokryć na ławy jest patriotą i z zestawu fiolek należy mu wręczyć małą flagę Polski
- kupno pokrycia na ławy (to już się mi nie dośniło)

Dodam, że na komin wspinałem się z Ijonem i Marfalcem, całą grę zorganizował i kontrolował jej przebieg Kojut. Jednocześnie przepraszam Izę, że w moim śnie o grze zachowałem się jak sobek i nie podzieliłem się odkryciem kartki ujawniającej cel gry, czym zdobyłem nad nią przewagę.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Czyli co? Zapisy? :shock: nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, ale cóż... :

1. Fenol
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Kytutr, śnisz o czymś, o czym ja rozmyślam już od paru ładnych lat w kontekście Chabówki (tak z grubsza oczywiście :-D ). Tylko zawsze jest za mało czasu, żeby się za to wziąć.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Fenol, fajnie - skoro zainaugurowałeś zapisy, to będę musiał wymyślić nową grę, bo ta w zasadzie jest spalona. Ale przynajmniej pograłem sobie za siebie i za was we śnie :-)
Szczerze mówiąc, to całkiem mnie pociąga organizacja gry terenowej, raz brałem udział jako organizator gry "Ziarno prawdy" we Wrocławiu. Fajnie było.

Może uda mi się coś wymyślić na PPD, trzymajcie kciuki.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Kytutr napisał/a:
Jednocześnie przepraszam Izę, że w moim śnie o grze zachowałem się jak sobek i nie podzieliłem się odkryciem kartki ujawniającej cel gry, czym zdobyłem nad nią przewagę.
Odrobisz w naturze :-P
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Iza napisał/a:
Kytutr, śnisz o czymś, o czym ja rozmyślam już od paru ładnych lat w kontekście Chabówki (tak z grubsza oczywiście :-D ). Tylko zawsze jest za mało czasu, żeby się za to wziąć.
Znaczy o zakupie pokryć na ławy w piwnicy? ;-)

Iza napisał/a:
Odrobisz w naturze :-P
Znowu mogę zostać niewolnikiem na pół dnia :)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Kytutr napisał/a:
Znaczy o zakupie pokryć na ławy w piwnicy?
No akurat tego elementu nie przewidywałam :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kytutr napisał/a:
Miałem dzisiaj dziwny sen
Słyszałem, że w Czechach zioło już jest legane...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Chyba nie tknę już czeskiego piwa :mrgreen:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
rychu, to może być po winie, ostatnio jedno takie Kytutr mocno promował...
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
matb napisał/a:
Słyszałem, że w Czechach zioło już jest legane...
Nie jest legalne, ale podejście organów ścigania różni się o tego, ile się go ma i co się z nim robi: http://www.policie.cz/cla...-o-drogach.aspx
rychu napisał/a:
Chyba nie tknę już czeskiego piwa :mrgreen:
No nie mów, że będziesz się od teraz raczył Tyskim :-)
Fenol napisał/a:
rychu, to może być po winie, ostatnio jedno takie Kytutr mocno promował...
Śniłem zupełnie na trzeźwo.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Kytutr napisał/a:
trzymający się kupy

no... bo to właśnie po Chabówce...
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Byłby ktoś chętny do pomocy w przygotowaniu mi gry terenowej na przyszły PPD? Bo zacząłem już myśleć nad scenariuszem i mogę potrzebować jeszcze 2-3 osoby, żeby przygotować coś fajnego.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Możesz o mnie pomyśleć.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Plwk, będę pamiętał, dziękuję.

Dodam tylko, że celem gry nie będzie zakup pokryć na ławy w piwnicy w Chabówce :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tym bardziej pomogę.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Proponuję na razie rozmowy na PW.
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Ale jak tak można planować grę terenową, skoro jeszcze nie wiadomo jaki teren będzie... I pogoda...

Dla przykładu - na ostatnim PPD zadaniem mogło by być przerobienie kajaka na łódź podwodną bez zanurzenia. Tylko kto o tym mógł wiedzieć wcześniej??
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pogoda jest zawsze. Pewne założenia mogą być ogólne, niezależne od terenu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach