Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Zonerama daje radę, wygląda jak bliźniak photobucketa.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Czy jest jakiś nowy sposób na pokazywanie zdjęć z Googla? Bo już mi się cierpliwość wyczerpuje. Mam udostępniony album, wrzucam do niego zdjęcie, klikam na nie, klikam prawym myszy - pokaż zdjęcie, klikam ponownie prawym - wybieram kopiuj adres obrazu. Od jakiegoś czasu to nie działa albo działa wybiórczo.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Naprawdę, podziwiam wasz upór do ciągłego przepychania się z tymi gó... glowymi albumami. :evilsmile:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kerebron, zaproponuj coś lepszego z gwarancją, że nie stanie się tak upierdliwe jak Google. W czasach działającej Picasy nie miałem takich problemów.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Enzo, wypróbuj flickra, gwarancji w dzisiejszych czasach już raczej nie ma.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Na flickrze jest chyba jakaś ograniczona pojemność przy opcji bezpłatnej. Trzeba będzie potem zdjęcia kasować i wątkach zapanuje z czasem nicość. Niech ktoś mnie poprawi, jeśli jest inaczej.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
0bleblak, pojemność na Flickrze jest ograniczona do 1000GB. Ogromna zaleta Flickra jest łatwe udostępnianie zdjęć na potrzeby forum. Kod do wstawienia na forum to kwestia paru kliknięć.

Tutaj przykład jak domyślnie wygląda zdjęcie umieszczone kodem z Flickra:
Domek z kartonów by Marek Pałach-Rydzy, on Flickr
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Kytutr napisał/a:
0bleblak, pojemność na Flickrze jest ograniczona do 1000GB.

A to ok, starczy do końca życia :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Kytutr, można wstawić z krótkiego kodu? Nie umiem, muszę edytować go tak aby nie było tych informacji poniżej, denerwują mnie ;)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To jest wycięta z Kytutrowego linku część od [img] do [/img] włącznie.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
[ Dodano: 2017-08-07, 10:46 ]

udało się

[ Dodano: 2017-08-07, 10:50 ]
zaletą jest jeszcze to, że te zdjęcia przez 4 lata nie zniknęły ;)
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Enzo napisał/a:
Kerebron, zaproponuj coś lepszego z gwarancją, że nie stanie się tak upierdliwe jak Google. W czasach działającej Picasy nie miałem takich problemów.

Gwarancji nijakiej dać nie mogę, bo i to nie moje biznesy przeca są, ale np. z takim Deviantartem nigdy żadnych problemów nie było i nie zanosi sie, żeby miały być. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem. A działa już 17 lat. :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jak linkujecie z Flickra? Przeklikałem wszystkie opcje, jedynie odnośnik do strony w wersji skróconej udało mi się wygenerować.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Share photo => BBCode
Link wklejasz bezpośrednio na forum( bez naszych znaczników)
Z długiego linku usuwasz drugą część, od [url=https://flic.kr/p/.....
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Czyli tak?
IMGP8893_DxO by Rysweryn, on Flickr
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
tak, jeżeli nie przeszkadzają Ci napisy i odnośniki pod zdjęciem. Jak chcesz aby pozostało samo zdjęcie musisz usunąć część linku :)
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
pszczołowaty napisał/a:
Jak chcesz aby pozostało samo zdjęcie musisz usunąć część linku :)
Dla mnie jakoś wygodniejszy jest jeszcze inny sposób:
Z opcji po prawej stronie obrazka klikam "download photo" i wybieram "view all sizes", potem klikam odpowiedni rozmiar, na wyświetlonym zdjęciu PKM i "kopiuj adres obrazu".
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Enzo napisał/a:
Czy jest jakiś nowy sposób na pokazywanie zdjęć z Googla? Bo już mi się cierpliwość wyczerpuje. Mam udostępniony album, wrzucam do niego zdjęcie, klikam na nie, klikam prawym myszy - pokaż zdjęcie, klikam ponownie prawym - wybieram kopiuj adres obrazu. Od jakiegoś czasu to nie działa albo działa wybiórczo.

Trochę pozmieniali i z G+ obecnie jest problem, ale z ich menu wybierz apkę "zdjęcia" otworzy się https://www.google.com/photos/about/ (nie wiem dlaczego rozdzielili to i jedno nie widzi drugiego, ale jest to samo hasło i logujesz się automatycznie), a tam jest to po staremu i bezproblemowo. Od kilku lat zdjęcia tam wrzucone pojawiają się tam gdzie chcę i są też tutaj :)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
W jakim rozmiarze wstawiacie zdjęcia na Flickra?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Enzo napisał/a:
W jakim rozmiarze wstawiacie zdjęcia na Flickra?
W takim, jaki fabryka (czyli Lightroom) dała. Mam konto Pro (od lat), więc nie przejmuję się niczym (limitami i reklamami).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach