l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
po-dzialy
najwiecej watpliwosci dotyczacych forum i pojawiajacych sie na yahoo dotyczy chyba dzialow - ciezko sie przekopac do ciekawych rzeczy. Tak wiem, mozna sobie zobaczyc ostatnie nieprzeczytane, ale to jakis taki polsrodek - obecnie korzystam tylko z tego. Czy istnieje szansa, aby kazdy mogl sobie wybrac (w preferencjach) sposob organizacji watkow forum? Chodzi o pozbycie sie dzialow i widok taki, jak w skrzynce mailowej - powatkowane wiadomosci, najlepiej z mozliwoscia zwijania/rozwijania watkow. Sadze ze taka organizacja forum pozwoli listowiczom bardziej lagodnie przejsc na forum, bo chyba na tym wlasnie wszystkim powinno zalezec(?)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
szczerze? też byłbym za takim wyborem...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
i ja i ja! bo rzeczywiście działy są dobre jeśli ktoś kto nie korzysta często z forum, chce się czegoś dowiedzieć, np. o jakimś obiektywie - wtedy szuka w dziale "obiektywy", ale jak korzysta się codziennie to taki wybór byłby pomocny
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jeszcze nie widziałem powątkowanego forum postawionego na phpBB...
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
ja tez nie ;) tak wiec pewnie wiazaloby sie to ze sporymi zmianami lub poszukaniu innego silnika...
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jeszcze nie widziałem powątkowanego forum postawionego na phpBB...

Wlasnie. Poza tym bez tych podzialow na kategorie otrzymamy po prostu liste mailingowa, ktora to juz mamy na Yahoo :mrgreen:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Poza tym bez tych podzialow na kategorie otrzymamy po prostu liste mailingowa, ktora to juz mamy na Yahoo :mrgreen:


no niby tak, dlatego pisalem o mozliwosci wyboru - zarejestrowany uzytkownik moglby zmienic sobie wyglada forum tak, zeby wygladalo to jak lista mailowa :)
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
A moze po prostu dzialow jest za duzo i dlatego wiele osob sie gubi? Moze podzielenie na sprzet/fotografia/plenery bylo by lepsze? Propozycja l_uki jest moim zdaniem dobra, ale obawiam sie, ze niemozliwa do zrealizowania na aktualnym sofcie.

Pozdrawiam,
Jerz
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
moim zdaniem forum dobrze dziala i jest ok rozplanowane o ile sie nie myle jest to faza testowa wiec poczekajmy troszke jezeli bedzie sie to rozwijalo z takim tempem jak dotychczas to taki mailing to bedzie tylko jedna z kilkunastu funkcji dopasowania forum do swoich potrzeb i nikt juz nie bedzie marudzil :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witajcie :-)

[w tym miejscu cytuję w całości post l_uki] ;-)

i zgadzam się z nim w pełni (jako znany wielbiciel Listy Mailowej P@PL)
oraz mam propozycję kompromisową:
- w profilu opcja "wysyłaj wszystkie posty z forum e-mailem na zdres..."
- odpowiedź z programu pocztowego (po zbadaniu odpowiednich (???) znaczników/parametrów) umieszczana jest w odpowiednim dziale jako aktualnie ostatnia

Czy to jest do zrobienia?
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
fajnie kombinujecie :) - będziemy się starać aby tak było
jednak na razie rozwój forum trochę bo główny mieszcz wybiera się na północ a i ja ciągnę już z zapałkami w oczach :D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
do prowadzenia dyskusji pewnie lepszy jest jeden dział, ale więcej działów się imho przydaje jak już będzie duuuuużo wątków i jak ktoś "nowy" przyjdzie i będzie chciał coś znaleźć odnośnie np. obiektywu czy korpusu .. chociaz w sumie chyba po to jest faq, w którym mam nadzieje będzie przybywać z czasem ciekawych wątków (trzebaby pogrzebać w OSW i wybrać wątki odnośnie poszczególnych modeli, bo duuuża większość była przerabiana - wstępnie zaczołem, wysłałem do sectora część, ale bez odpowiedzi, a plik został na innym kompie i nie wiem czy uda mi się go odzyskać)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
przesylanie wiadomosci na email moim zdaniem jest niepotrzebne. natomiast na pewno zrobienie mechanizmu, ktory bedzie wrzucal emaile do odpowiednich dzialow, to dopiero bedzie prawdziwa rzezba w kodzie... Zeby nie obciazac za bardzo adminow: watki ciagiem jak na liscie i do tego jakis bardzo uproszczony szablon, co by kilobajty oszczedzac, jak sie przez komorke korzysta ;] ladnie prosimy :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach