Żaba  Dołączył: 08.06.2006
Dada mamy do pogadania - będę potrzebował skozystac z Twoich nieocenionych archiwów fotograficznych w celu przygotowania prezentacji - jak sądzę, że domyślisz się na jaki temat. W związku z tym pewnie i ja w niedziele się pojawię :evilsmile:

[ Dodano: 2009-12-12, 13:58 ]
Ponieważ ma być jutro zimno i kto wie czy nie śnieżnie, mamy z Dadą propozycję, mianowicie kto byłby chętny na wypad w dniu jutrzejszym może gdzieś za Kraków np dolinki na Jurze? tak na 2-3h. Jeżeli będą chętni trzeba ustalić kto może przyjechać samochodem, na razie ja i Dada tak więc jak by co 2 auta są.

Ijon  Dołączył: 27.10.2006
Aga i ja idziemy na mszę u Dominikanów o 10.30, jeśli około 11.30 będziecie się kręcić po mieście to dołączymy.

Dada  Dołączył: 01.03.2007
Ijon, To spróbuj zadzwonić do mnie o 11.30, to podam Ci bliższe współrzędne geograficzne. Jak Ci się chce, to możesz wziąść Jaśkę.
Rozumiem, że nie ma specjalnego aplauzu dla pomysłu Żaby z wyjazdem w teren. Byłem dzisiaj w Mszanie Dln. i okolicach Pogórza Wielickiego. Mimo, że zima nie zaskoczyła drogowców (na odcinku 18 km spotkałem 3 pługi i dwie piaskarki, i to na drogach 18-ej kolejności odśnieżania) to miejscami nieciekawie było.

rafalf  Dołączył: 09.06.2007
My z dzieciakiem idziemy do Kapucynów na 11, potem wybieramy się na spacer w okolicach rynku. Zadzwonie do Was ok 12 ;) Jak jeszcze będziecie w pobliżu to się umówimy.
Ijon, zadzwonie też do Ciebie, bo jak wiesz mam do Ciebie sprawę którą można by jutro sfinalizować :)

Żaba  Dołączył: 08.06.2006
Czyli spacerek po mieście od 11:00 z pod poczty.
Znowu zacznie się od pytania "To gdzie idziemy?"

Dada  Dołączył: 01.03.2007
Prosto przed siebie. :mrgreen:

[ Dodano: 2009-12-13, 20:15 ]
No i poszliśmy prosto przed siebie. Koło Kościoła Mariackiego był już komplet podmarzniętych Pentaksiarzy, ale twardym trzeba być, nie miętkim :-P

Zauważyliście, co Żaba trzyma w łapkach ? :evilsmile: Po ok. godzinie już naprawdę było zimnawo.

Nie pomagały wełniane szale

Trzeba było udać się do pomieszczeń zamkniętych :

Ale Żabie i tak marzyło się co innego :evilsmile:

2, 3 i 4 zdjęcie nowym Dadamitedem robione (Zeiss Tessar 50/2,8 na Olku E400) MF -oczywiście. :-P

piotrecius  Dołączył: 31.12.2006
Dada napisał/a:
twardym trzeba być, nie miętkim :-P

Patrzę na zdjęcia i żałuję, że dzisiaj wymiętkłem :oops:

pyciar  Dołączył: 29.06.2007
Dada, na 3 fajny bokeh...
ja też wymiękłem (a właściwie wymięknął mnie profesor słowami: "pan się oczywiście pojawi jutro na zajęciach? bo musimy ustalić czy ma pan zaliczenie :evilsmile: " a już myślałem że skoro oddałem sprawko to mam wolne :evil: no trudno - następnym razem

Pentagram  Dołączył: 21.09.2006
Dada napisał/a:
Zauważyliście, co Żaba trzyma w łapkach ?
Kanonierzy do dział. :evilsmile:

marfalc  Dołączył: 08.01.2010
Planuję być 16 września w Krakowie (mama chce w nim spędzić urodziny), będę z całą rodziną. Może ktoś dołączy ?

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
marfalc, ja będę w stałym miejscu swego przebywania, więc gdybyście tu zabłądzili to miło Cię będzie zobaczyć.

marfalc  Dołączył: 08.01.2010
Nie wiem co jest w planie , siostra będzie się bawić za przewodniczkę.

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
marfalc napisał/a:
będzie się bawić za przewodniczkę.

Tym bardziej:
SlicaR napisał/a:
gdybyście tu zabłądzili

;-) :-B

Skocz do: