szybkiparowoz  Dołączył: 20.02.2011
Bogdan Dziworski: f/5.6 Cytuj
f/5.6: retrospektywa Bogdana Dziworskiego w Leica 6x7 Gallery Warszawa

"Pokaz f/5.6 w Leica 6x7 Gallery Warszawa będzie obszerną, przekrojową retrospektywą, prezentującą całokształt wieloletniej twórczości fotograficznej Bogdana Dziworskiego. Podczas wystawy pokazanych zostanie wiele niepublikowanych dotąd prac, specjalnie wyselekcjonowanych spośród rozległego archiwum fotografa. Ekspozycji będzie towarzyszył album pod tym samym tytułem, w którym znajdzie się szeroki wybór czarno-białych fotografii, kadry z filmów, eseje Adama Mazura, Tadeusza Sobolewskiego i Wojtka Wieteski oraz fragmenty korespondencji Autora z Andrzejem Wajdą."

Miejsce: Leica 6x7 Gallery Warszawa, ul. Mysia 3
Czas: 8.09-22.10.2017
Wernisaż: 7.09.2017, godz. 19:00
Bilety: 7/10 zł

PS. Mam nadzieję, że tym razem ktoś porządnie przygotował skany do druku i nie spieprzyli p. Bogdanowi albumu tak jak tego poprzedniego (nota bene o równie lakonicznym tytule 1/250').

Nie znalazłem autorskiej strony, więc podrzucam linka do zdjęć B. Dziworskiego na stronie un-posed.
Fenomenalne. Podobny typ ciepłego humoru spotyka się u czeskich paradokumentalistów. Nad Wisłą to niestety rzadkość.

Anna Sańczuk pyta, Bogdan Dziworski odpowiada. Pytania nie zawsze mądre, odpowiedzi momentami ślizgają się po powierzchni, ale przeczytać można.

jorge.martinez  Dołączył: 16.05.2007
Mam ten album, jest strasznie zły :-) Kto na wystawę? :-)

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
Można by się wybrać. Ale raczej nie w tym tygodniu. Mało dostępni jesteśmy.

Skocz do: