kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Tytusa też pamiętam, i Binio Billa :lol:
 
LinaLi  Dołączyła: 26 Kwi 2017
Witam wszystkich miłośników marki.
Do zacnego grona posiadaczy Pentaxów dołączyłam niedawno i mam nadzieję, że zostanę na dłużej. Co prawda moja twórczość jeszcze nie nadaję się do publikacji, ale z wielkim zainteresowaniem śledzę tematy techniczne jak i artystyczne. Mam nadzieję, że coś z tej lektury w głowie zostanie i w końcu będę mogła się czymś pochwalić.
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Witaj, LinaLi, też stawiam na forum pierwsze kroki....
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
LinaLi napisał/a:
moja twórczość jeszcze nie nadaję się do publikacji

To taki trochę paradoks, ale im szybciej zaczniesz publikować tym szybciej zacznie się do tego nadawać :mrgreen:
Witaj na forum :-B
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
LinaLi, Witaj, baw się dobrze, czuj się jak u siebie. W tym tygodniu mamy promocję - nie wymagamy zaświadczenia o zaburzeniach psychicznych, (jeszcze) zdrowi też mogą się zapisać :-P
PS. Zdjecia pokazuj - ja też ich robić nie umiem, a czasem pokazuję. Jeszcze mnie za to nikt nie pobił - choć fakt, że zbyt wielu okazji im nie dałem, bo na PPD jeszcze nie dotarłem :-D
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Odnoszę wrażenie, że im bardziej ktoś tutaj nie umie robić zdjęć, tym bardziej mu/jej one wychodzą. :-P Może też, to jest kwestia tego, że i Pentaksem nie da się robić zdjęć, więc dwa minusy dają plus. :evilsmile:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Kerebron napisał/a:
Odnoszę wrażenie, że im bardziej ktoś tutaj nie umie robić zdjęć, tym bardziej mu/jej one wychodzą. :-P

Są to pomówienia oraz insynuacje. Gdybyśmy umieli robić zdjęcia, to byśmy nie używali Pentaksa, tylko czegoś dla profesjonalistów, chyba logiczne... :evilsmile:
 
domi_ma  Dołączył: 20 Sie 2017
Witam
mam nadzieje iz sie zaklimatyzuje
pozdrawiam wszystkich
mam na imie michal
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
domi_ma napisał/a:
Witam
mam nadzieje iz sie zaklimatyzuje

Najszybciej się zaaklimatyzujesz przyjeżdżając na PPD. :mrgreen: Witaj.
P.S.
A w stołecznym, masz kilku użytkowników tego forum.
 
filippo911  Dołączył: 21 Sie 2017
witam,
w końcu postanowiłem kupić lustro, wybór padł na Pentax'a (przyzwoite parametry + okazja) i tak wylądowałem tutaj.
pozdrawiam!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj i baw się dobrze. :-B
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
filippo911, a co "zanabyłeś" jeżeli można wiedzieć. Oczywiście również witam nowego penksiarza.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
domi_ma, filippo911 - witajcie w naszych niskich progach i bawcie się jak na weselu :-)
 
filippo911  Dołączył: 21 Sie 2017
Pentax K-R, czyli entry level, do tej pory używałem kompaktów (Panasonic TZ), ale doszedłem do wniosku, że trzeba zrobić krok do przodu - zwłaszcza ze za 4 dni większy wyjazd - więc będzie gdzie "cykać".
Wybór padł na Pentaxa, jak wspomniałem okazja, ale też nie jest to oczywisty wybór (większość kojarzy tylko N i C ;), co tym bardziej mnie cieszy.
Pierwszy zakup do niego to Rikenon 50 f2.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
filippo911 napisał/a:
Pentax K-R, czyli entry level, do tej pory używałem kompaktów (Panasonic TZ), ale doszedłem do wniosku, że trzeba zrobić krok do przodu - zwłaszcza ze za 4 dni większy wyjazd - więc będzie gdzie "cykać".
Wybór padł na Pentaxa, jak wspomniałem okazja, ale też nie jest to oczywisty wybór (większość kojarzy tylko N i C ;), co tym bardziej mnie cieszy.
Pierwszy zakup do niego to Rikenon 50 f2.


Witam również.
Będę jutro we Wrocławiu, jak coś chcesz potestować/posprawdzać to pisz. Najlepiej jeszcze dzisiaj. ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Witam wszystkich.
Mam na imię Michał. Wołajo na mnie sołtys. Nie piję już od 10 dni.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys, czyżbyś powrócił ? Witaj.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
Nie piję już od 10 dni.

To jakaś nowa biologia, podobno 3 dni to maksimum, potem człowiek zamienia się w zwierzę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sołtys, dzisiaj ok. 20:00 mówiłem o Tobie.
To nie jest wątek awatarowy... ale poprzednie zdjęcie było bardziej sołtysowe :-P
Skoro wpadłeś na kawę, to zostań na obiad.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach