sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Pinnacle Studio20
Czy po zakupie wersji box zarejestrowanej na innego użytkownika można przenieść licencję na siebie-swoje konto Pinnacle ?
Miał ktoś jakieś doświadczenia?
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Re: Pinnacle Studio20
sergeant napisał/a:
Czy po zakupie wersji box zarejestrowanej na innego użytkownika można przenieść licencję na siebie-swoje konto Pinnacle ?
Miał ktoś jakieś doświadczenia?

Nie mam doświadczenia z tym konkretnym programem w takiej konkretnej sytuacji, ale zdarzało mi się przenosić licencje z jednego (mojego) komputera na inny (mój) komputer z wynikłą z różnych przyczyn koniecznoscią założenia nowego konta do rejestracji tego programu i nie obyło się bez telefonu do supportu i wyjaśnienia sytuacji. Jak już załapali, to pomogli, ale formalnie licencja zarejestrowana na jednego użytkownika nie może być (albo inaczej - nie mogła być w tamtym przypadku) przeniesiona na innego użytkownika, bo z punktu widzenia licenjonodawcy byłaby to jedna licencja używana przez dwie osoby nawet, jeśli fizycznie to była ta sama osoba, czyli ja. W moim przypadku, oczywiście, na 'starym' komputerze po całej operacji już się programu uruchomić nie dało i to właśnie musiało być wykonane przez supprt firmy.
Nie dam sobie głowy uciąć, że dokładnie tak jest z Pinnacle, ale generalnie od jakiegos czasuw w wielu przypadkach nie kupujesz produktu pod tytułem program, tylko licencję na jego używanie, więc jeśli ktoś ci odsprzeda program (nośnik instalacyjny) nie jest to jednoznaczne z odsprzedaniem licencji, niestety...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach