popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
pleneryopola.pl
Jest sprawa...

Pewnie nikt nie zauważył, że nie działa nasza strona pleneryopola.pl ;-)
Z informacji od jej założyciela (Leszka) wiem, że nie działa, bo po prostu nie została opłacona. Do tej pory sam założyciel płacił całość lub większą część. Trwało to jak wiemy trochę latek...
Aktualnie koszt utrzymania strony to około 200 zł rocznie. Niby niewiele, ale jednak trochę pieniądza jest.
Nie ma żadnych kosztów związanych z jej stworzeniem, modernizacją, aktualizacjami itp. To już jak zawsze na siebie bierze Leszek.
Jeśli chcemy aby ta strona dalej była to jest taka prośba aby każdy z nas wpłacił dowolna (w sumie niewielką) sumę na konto Leszka (później je tutaj dopiszę, bo muszę zdobyć informacje), na rzecz utrzymania strony.
Jeśli uzbiera się potrzebna suma, strona będzie. Jeśli uzbierałoby się przypadkiem więcej to nadpłata zostanie przeznaczona na kolejne lata.
Wszystko możliwie jak najbardziej transparentne, jeśli ktoś będzie chciał informacji ile pieniędzy jest uzbieranych na pewno taką informację otrzyma. Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na w/w cel.

Pozdrawiam.
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Może nie do końca jest tak, że nie działa, bo nie został opłacona. Nie działa, bo system na serwerze został uaktualniony i podniesione jego bezpieczeństwo, a to wiąże się, że pewne niebezpieczne, stare funkcje są już nie wspieranie. Dlatego też galeria zdjęć nie działa... Obecna wersja galerii jest archaiczna i po prostu nie działa po aktualizacji serwera.
Już pracuję nad przywróceniem galerii w takiej czy innej formie.
;-)

Inna sprawa, że do tej pory koszty utrzymania brałem na siebie ;-)
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Podaj proszę nr. konta dla zainteresowanych.
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Konto prywatne: inteligo: 81 1020 5558 0000 8302 3002 0525, w tytule wpłaty nick z forum..., jako odbiorca moje imię i nazwisko - wszyscy wiedzą, a jak nie to na PW (dane wrażliwe)
;-)
Po każdej wpłacie podam stan konta, kto wplacił - tak, aby była transparentność...
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Pomimo całkowitego braku wpłat strona jednak działa...
Dzięki Leszek!
 

popi74  Dołączyła: 20 Kwi 2009
Opolanie wstyd.
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Strona uaktualniona - jest bezpieczna, zmieniony nagłówek, większe miniaturki, mały facelifting... ;-)
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Jeżeli jest jeszcze potrzeba - mogę wykonać przelew ;-)
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
Dobre wiadomości, strona jest już na nowym serwerze, jest szybciej, bezpieczniej ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach