greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
vesper napisał/a:
sympatyczna, douczona i profesjonalna ekipa Sklepu Podróżnika. [...] Jakbym miała fb, to bym Borealowi i SP kliknęła "lubię to"

To prawda, bardzo dobrze prowadzony sklep, i jeden z bardzo nielicznych mających Boreale w sprzedaży. Tam dostałem Kiry i Ketile, a Kovache specjalnie przyjechały do mnie z Katowic, bym je w Wawie mógł przymierzyć [z przeceny, chyba ostatnia para w Polsce w moim rozmiarze].
Atlasy to bardzo fajny, klasyczny model z jednego kawałka skóry [łącznie z językiem!], jeden z tych które jeszcze zamierzam mieć w kolekcji :-B
A lajka nie dam, bo nawet dla Boreala nie wejdę na mordoksiążkę :-P
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
vesper napisał/a:
Jakbym miała fb, to bym Borealowi i SP kliknęła "lubię to"

Ania ma, może kliknie za Cię? :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
plwk napisał/a:
Wysłałem prośbę o wycenę z dodatkowymi pytaniami.

Otrzymałem odpowiedź z i-szewc.pl:
Czas naprawy - 14 dni
Podeszwa Vibram - 230
Zwykła trekkingowa - 130
Przesyłka - 15
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
To ze zwykłą trek chyba warto spróbować jeżeli but jest w dobrym stanie i wygodny.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Moje stare wyślę chyba do reanimacji zwykłą podeszwą. Będą służyć za zimowe i do łażenia po lesie.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
DeTe napisał/a:
Ania ma, może kliknie za Cię? :mrgreen:

Mieć, a umieć. Stany jakże często rozłączne.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Ano właśnie. Kilka miesięcy temu wysłałem jej pozdrowienia na mesendżera - bez odpowiedzi :mrgreen:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Widocznie były bez dzióbka.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Był dzióbek! O, taki :-*
:-D
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Klejenie otoku mi nie wyszło, cóż może spróbuję z innym klejem. Może to i dobrze, bo trafiła mi się delegacja w góry i nawet nie zdążyłem zabrać się za ponowne klejenie, tylko spakowałem buty, w których nie chodziłem od kilku lat - F7Pro z Sympateksem - no bo takie sztywne, no bo język jakiś dziwny i takie tam... Ale skóra cała, bez pęknięć, otok też w porządku, a pod spodem Vibram. No i było dobrze - w pierwszy dzień trochę deszczu, dużo mokrych kamieni, korzeni, mchu, strumień co chwilę i takie tam przyjemności. A w drugim było jeszcze lepiej, bo padał śnieg i robota była w śniegu po kostki. Najważniejsze, że buty dały radę i zobaczyłem krowy biegające truchtem po śniegu.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
szpajchel, w jakiej firmie są takie fajne delegacje? :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
vesper napisał/a:
szpajchel, w jakiej firmie są takie fajne delegacje? :mrgreen:

W takiej, w której są dwie gorące linie - jedna do Sztokholmu, a druga do Watykanu.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
szpajchel napisał/a:
vesper napisał/a:
szpajchel, w jakiej firmie są takie fajne delegacje? :mrgreen:

W takiej, w której są dwie gorące linie - jedna do Sztokholmu, a druga do Watykanu.

Jakoś nic mi się nie kojarzy z branży :-/ Coś bliżej można?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
greentrek napisał/a:
Jakoś nic mi się nie kojarzy z branży :-/ Coś bliżej można?

Hmmm... to chyba jest R&D. Podobno już pierwsze prototypy, wypuszczone na Rynek były bardzo energooszczędne i same pozyskiwały energię za pomocą garnuszków. W każdym razie, gdy uda się odkryć coś przełomowego, to telefon do Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk, a gdy zdarzy się cud - to do Watykanu.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Zmień sobie nick na "Pytia Krakowska" (bo Delficka już była) ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
greentrek napisał/a:
Zmień sobie nick na "Pytia Krakowska" (bo Delficka już była) ;-)

Chyba bardziej mi pasuje "Kutwa Krakowska" :mrgreen:
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
NASK pasuje szybkim łączem do Szwecji. Ale o nitce do Watykanu nie słyszałem
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dzisiaj wróciły od i-szewc.pl dwie pary butów z wymiany spodów na zwykłe trekkingowe. Rodzaj podeszew zależy od rozmiaru butów, cena za każdą parę po 130 zł.
Wygląda to jak na zdjęciach poniżej.




 

Weyland  Dołączył: 02 Mar 2014
A to moje buty po takiej samej operacji, wykonanej przez i-szewc na początku roku.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Możesz napisać jak się sprawuje ta podeszwa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach