rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
pszczołowaty, nie przegiąłeś z lekka? :evil:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
rychu, :?:
Robert już go nie masz ;)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Dla KasiaMagda.
Sesja majowa. Zostało parę nieopublikowanych zdjęć, między innymi to:



Pewnie zaraz zbiorę baty za kolorystykę. :mrgreen:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, ta focia jeszcze ładniejsza :-B :-B :-B
Kolorystyka wydaje mi się OK - pies brązowy, maki czerwone, a nie na odwrót :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
KasiaMagda popatrz na język - jakiś taki..
iwasherebefore to najlepszy fot psiaka :-B :-B :-B
 
KasiaMagda
[Usunięty]
AChmiel napisał/a:
popatrz na język - jakiś taki..


Różowiutki tylko według mnie za mocno wysunięty :mrgreen:
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
iwasherebefore - bardzo ładna fotka.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
pszczołowaty, :-B :-B :-B
Robert, :-B i mizianie ode mnie dla modelki.

[ Dodano: 2017-09-27, 01:41 ]
iwasherebefore, pysznie :-B
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Jakoś mi umknęły zdjęcia z biszkoptową pięknością :oops: . Poprawiam się - i portret, i zdjęcie w plenerze godne urody modelki. :-B
Oj, jaki to stres zabierać głos na Forum. Chyba zafunduję sobie korepetycje z języka ojczystego, szczególnie z zasad interpunkcji ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore napisał/a:
Dla KasiaMagda


Skoro tak, to jeśli pozwolisz wrzucę to zdjęcie sobie na tapetę na jakiś czas, żeby napatrzeć się na psiolowo-makowe śliczności :-)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda, Jak już się spodobało konkursowe, to musiałem coś jeszcze wrzucić w tej tematyce. Lepiej jak prześlę RAW-a na życzenie, bo to 900x to można po oczach dostać pixelami.

Dzięki za komentarze. Aż za dobre. A gdzie te wady?.. Ja po fakcie stwierdziłem, że szelki psują efekt i trochę tonacja jest żle ustawiona.

 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, dzięki :) Już sobie skopiowałam jpg i takie mi się podoba. Strasznie lubię łąki, zboża z makami, chabrami, niestety w mojej okolicy tego nie ma. Ale raz byłam na takich wakacjach w okolicach Ojcowa gdzie z psem włóczyłam się po polach i łąkach, miło wspominam te kępy kwiatów polnych w łanach zbóż.... ;-)

Acha wady, to ten język jedynie trochę w lewo jakby się udało, to super :-P
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda,
Tymczasem 3 zdjęcie - nietrafiona ostrość, ale nie rzuca się tak przy 900x.
Ja teraz nawet nie mam gdzie robić zdjęć psa, bo wszędzie "szaroburo". Nie ma tej wiosennej atmosfery a jesień - ciągle zimno, spore zachmurzenie
i nawet tych kolorów jesieni nie widać.

 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, też fajne ale najbardziej podoba mi się drugie. Czekam na jesienne słońce, to u mnie akurat jest sporo kolorów. Nawet jak jest deszczowo, to wychodzę z psem na dłużej, bo swoją dawkę ruchu musi mieć, potem już leży w domu. Gorzej jak przyjdą mrozy.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda napisał/a:
iwasherebefore, też fajne ale najbardziej podoba mi się drugie. Czekam na jesienne słońce, to u mnie akurat jest sporo kolorów. Nawet jak jest deszczowo, to wychodzę z psem na dłużej, bo swoją dawkę ruchu musi mieć, potem już leży w domu. Gorzej jak przyjdą mrozy.


W sumie bucików psu nie kupowałem, bo w zeszłym roku dawał radę w mróz. Coś muszę pomyśleć na tym, czy będzie chodził i żeby były wygodne, - a nie te silikonowe kalosze, których pełno ofert w sieci.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Jest sporo ofert bucików dla psa w necie ale może nie będzie trzeba. Ja smaruję łapy wazeliną, trochę działa ochronnie.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
SlicaR, Jakaranda, modelka na pewno cieszyła by się czytając to... męczcie Roberta, pewnie ma na swojej karcie niejedno jej zdjęcie :)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda napisał/a:
Jest sporo ofert bucików dla psa w necie ale może nie będzie trzeba. Ja smaruję łapy wazeliną, trochę działa ochronnie.


Smarowanie łap przed czy jak wróci do domu?
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Przed.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
AChmiel napisał/a:
KasiaMagda popatrz na język - jakiś taki..
iwasherebefore to najlepszy fot psiaka :-B :-B :-B

Jaki? Dla mnie wygląda w porzo. Jak świeża szyneczka. :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach