greentrek  Dołączył: 14.08.2012
Wernisaż wystawy "Artur Tabor" Cytuj
Kim był Artur, w naszym foto półświatku wie każdy. Myślę więc że ktoś z z okolicy może być zainteresowany. Przeklejam cały anons jaki dostałem od Jacka, brata Artura

"Szanowny Panie,
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Artura Tabora „Nostalgiczny Bug”. Wernisaż odbędzie się 29 września 2017 r. o godz. 18.00 w Galerii Biblioteki (Lublin, ul. Narutowicza 4).

Podczas wernisażu odbędzie się projekcja filmu „Podlaski przełom Bugu” współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Zaprezentowany zostanie także wywiad z Arturem Taborem „Moja droga życia” dotyczący pasji fotografowania przyrody.

Wystawa została zrealizowana w ramach zadania „Edukacja przyrodnicza w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie” ze środków Wojewódzkiego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie .

Szczegóły dotyczące wernisażu wystawy przesyłam w załączniku.
Z poważaniem
Ewa Hadrian

Dział Informacji i Promocji Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej
im. H. Łopacińskiego w Lublinie
tel. 81-52-87-417
informatorium@poczta.wbp.lublin.pl "

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Do kiedy ta wystawa będzie tam wisieć? Będę w Lublinie, ale dopiero na początku listopada.

Kolya90  Dołączył: 29.08.2015
plwk,
Cytat
Wystawa będzie czynna od 29 września do 31 października 2017 r.
Wstęp wolny.
Zapraszamy!

źródło: http://hl.wbp.lublin.pl/w...giczny-bug.html

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Szkoda :-|

Skocz do: