plwk  Dołączył: 21.04.2006
Powrót z Kaszubskich Grzybków Cytuj
Wprawdzie większość jeszcze nie dojechała na Kaszubskie Grzybki, ale uprzedzając przyszłość, zapraszamy z Elą wszystkich wracających w niedzielę przez Włocławek na tradycyjną kawę.
Zjazd z autostrady zjazdem nr 15 Włocławek Zachód, po 6-ciu kilometrach na rondzie trzeci zjazd, 300 metrów dalej parkujemy na parkingu przed Lidlem (po prawej stronie od ulicy).

DeTe  Dołączył: 14.05.2008
Jeśli nie wyjedziemy późno to jak zwykle z dziką przyjemnością się anonsuję wraz z Beatką i Hermesem :-D

Zapraszamy wszystkich chętnych.
DeTe napisał/a:
Jeśli nie wyjedziemy późno

To bardzo istotna sprawa bo będziemy dostępni tylko do 15-tej. Dojazd do nas powinien zająć około 2,5 do 3 godzin.

A Wy o której planujecie wyjechać z Czarnej D.?

Od razu po zdjęciu grupowym, a jeśli zdjęcie byłoby w sobotę, to między 8-mą a 9-tą.

To my prawdopodobnie też nie później niż około 10-tej (tak zwykle wyjeżdżaliśmy) więc jest szansa, że się spotkamy jeszcze na chwilę bo takich chwil nigdy dość :-)

Też na to liczymy.

Od godziny jesteśmy w domu. Już za Wami tęsknimy i oczekujemy, że wracając do nas wstąpicie.

Bardzo przepraszam, że jednak nie zaglądnęliśmy do Was :-(
Nieco późniejszy wyjazd, planowany postój w Żyrardowie oraz potrzeba bycia w domu przed 20-tą sprawiły, że minęliśmy Włocławek "bokiem" :cry:
Ale bardzo się cieszymy, że spędziliśmy z Wami ten przemiły czas w Czarnej Dąbrowie - dziękujemy za pyszną kawkę i słodkości po sąsiedzku :-)
Do rychłego zobaczenia!

Pentagram  Dołączył: 21.09.2006
Elu i Piotrusiu, również przepraszam, że do Was nie zajrzałem. Jak wsiadłem do samochodu z bólem głowy, to chciałem już tylko jak najszybciej dojechać do domu. :-/

Wszyscy nas ominęli :-(

tref  Dołączył: 05.09.2006
plwk, my byśmy zajrzeli, ale tak nam wolno droga mijała... co już wiesz z smsa.
Głupio wyszło. Przepraszam w imieniu nieobecnych :oops:

Ty akurat uprzedziłeś, że raczej nie wstąpisz.

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Ja też przepraszam, ale wiesz że to było niezależne ode mnie :-( Ale z Elą i z tobą niedługo się zobaczę ;-)

Dobrze, że będziemy po lekkim treningu, łatwiej nadążymy za młodzieżą. :-D

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Nie będziemy biegać, przyjemność przede wszystkim :-)

No i całe szczęście :mrgreen:

Skocz do: