irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
dybon, lipa straszna
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
No, szału ze zdjęciami nie ma, ale do dokumentowania się nadaje...
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
opiszon napisał/a:
A coś taniego z NFC co by mogło zastąpić umierające SGS4 Lady Vader?
Cena w zakresie 500-800zł i mam tu na myśli- na pewno więcej niż 800zl nie dam a wolałbym dużo mniej.
Ma mieć poprawny aparat, wyświetlacz w okolicach 5", ram pozwalajacy na sprawne działanie i NFC


opi, zobacz P9 Lite (P9 lite wersja old - czyt. nie 2017 ma 2GB RAMU (jak upolujesz wersje 3, bo też takie były, Twój zysk), jest NFC... ba nawet Hławej ostatnio dał update do EMUI 5.0.1 (Androi 7 z załataną luką błędu bluetooth, o wdzięcznej nazwie BlueBorne), używam i nie narzekam, bateria 3000 mAhów wystarcza na 2-3 dni jak się używa z głową :mrgreen: niemniej tak czy owak ciężko ją zajeździć w 1 dzień... jakbyś chciał info czy sample - priv
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
dybon napisał/a:
A zadowoleni ze zdjęć robiony Xiomi?

NIe. To typowy aparat do robienia sweet-fotek na instagrama, snapa itp. Zrobione przy dobrych warunkach, wyświetlane na małych ekranikach LED telefonów to zdjęcia jeszcze ładnie wyglądają. CZyli są wysycone i przostrzone. Ale na większy ekran albo do wydruku się nie nadają.
 

Galus81  Dołączył: 16 Lip 2008
A najlepiej sam ocen (zalezy jaki model):
-> https://www.google.pl/sea...zMJaq4gT_9b_QDw
 

Maro66  Dołączył: 30 Lip 2017
Gwiazdor napisał/a:
Maro66 napisał/a:
No to Xiaomi Redmi 4x
To wydaje się być tym, czego szukam.
Macie jakieś polecane sklepy (z cyklu tanio i pewnie :-) )?


sferis ma chyba niedrogo.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja mam wersję p9 lite z 2 gb ramu.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dokładnie po 3 latach użytkowania winda zacięła się między internetSmart a voicePhone.

Dziś telefon zrobił to po raz drugi - Windows zawisł blokując dotyk (poza tym działał, ale bez dotykania w telefonie stworzonym do macania mogłem tylko podotykać klawisze migawki i podkręcania jęczenia).

Na szczęście miękki reset pomógł, ale wolałbym moc wyjąć z niego baterię... niestety inżynierowie przemyśleli ten fakt i zrobili ja niewymienną.

Coraz bardziej "lubię" jak ktoś myśli za mnie. Chyba naprawdę kupię androna, może wówczas wszystko będzie działo się bez angażowania mojej uwagi.

Szczególnie liczę na aplikacje: prasowanie, praca, wrzucanie śmieci, porządki. Jestem w stanie udostępnić lokalizację i listę kontaktów, jeśli tylko czynności powodujące stratę cennego ludzkiego czasu będą wykonywane w tle, angażując tylko tyle ramu, żeby starczyło też na ręczne srejsowe mizianie, ćwierkanie i co tam jeszcze te smartszity oferują.


Obiecuję, ze ogarnę to bez jęczenia.
(słownik podpowiedział "bez jedzenia" - maszyna chce zagłodzić moje zasoby i wywłaszczyć funkcję smak i przeżuwanie... Trochę boję się o wypróżnianie...)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Olalismy jednak NFC ( :-( ) i jedzie Moto G4.

W pewnym momencie byłem skłonny zakupić G5s ale powiedziałem stop szaleństwu - wolę kupić prawie 2 razy tańszy sprzęt bez NFC niż do niego dopłacać.
Trudno. Żona będzie musiała nosić portfel ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
opiszon napisał/a:
Trudno. Żona będzie musiała nosić portfel ;-)

Widzę że żyjecie w świecie w pełni zwirtualizowanym [czytaj - pozornym] :-? Dobrze że na moją wioskę to nieprędko dotrze :-B
Bardzo lubiłem Motki. Do tej pory gdy któryś fon mi się przewróci, przekładam SIMa do stareńkiej Defy+ :mrgreen: A od piątku testuję nowiutkiego Kulfona, czyli uleFone Armor2, Chińczyka z Chin bez żadnych podtekstów. Wykonanie bez zarzutu, bebechy takie że klękajcie ajfony, czysty Andrut 7 i mocno przystępna cena :-B Ale mimo posiadania NFC nie pasowałby do damskiej dłoni 8-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Widzę że żyjecie w świecie w pełni zwirtualizowanym [czytaj - pozornym] Dobrze że na moją wioskę to nieprędko dotrze

Nie rozumiem zarzutu.
W każdym jednym sklepie w okolicy można płacić kartą.
Nfc w telefonie umożliwia pozostawienie portfela w domu- nie trzeba pamiętać o tym żeby to zabierać ze sobą na spacer, telefon zaś jest zawsze zabierany bo gra kołysanki...
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Blik jednakże jest dużo mniej wygodny i piszę to jako osoba która pracuje m.in. przy wdrażaniu tegoż rozwiązania ;-)

Płatność kartą jest dużo szybsza.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
jedzie Moto G4

Moje dziecko męczy taką w wersji Play czyli zubozonej, bardzo fajny.
Ja juz byłem bliski kupowania G5, ale firma matka zdecydowała o odcięciu linii stacjonarnych na biurku i z zamian daje komórki, jak dostanę to co zamówiłem to powiem jak się sprawuje.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
G5 ma słabe opinie, jak już to brałbym G5s
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
opiszon napisał/a:
Nie rozumiem zarzutu.
W każdym jednym sklepie w okolicy można płacić kartą.

To żaden zarzut. Po prostu doceniam prowincję, coraz bardziej ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dalej nie rozumiem?
Co doceniasz?
Mogę płacić gotówką w sklepie tak samo jak ty na prowincji.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Osobom szukającym w miarę dużego (5,5 cala ) i w uniwersalnego smartfona można polecić
Huawei Y7. Niezłe wykonanie, czytelny wyświetlacz w miarę świeży Android i ...bateria, która umożliwia działania naprawdę długo.
Znajomy( posiadacz tego sprzętu) chwali się 9-10 dniowym jego użytkowaniem w "trybie telefonu" ( 80% telefon/SMS + 20% internet) na jednym ładowaniu akumulatora.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Dziś dałem sobie odrobinę luksusu i wcisnąłem swoją prywatną kartę SIM do służbowego Samsunga Galaxy J3. Co to będzie? Co to będzie?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na szczęście jestem takim pionkiem, że nie wpadli w pracy na głupi pomysł, aby dać mi telefon służbowy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach