barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Przez 4 miesiące zastanawiałem się co to za budowla:


Teraz już wiem!
Wataha wróciła! :-)

Pierwsze dwa odcinki drugiego sezonu są OK.
Reszta pewnie też będzie dobra.
Pzdr.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
macioh napisał/a:
Tutaj wszystko rozgrywa się w pomieszczeniach, dużo mówią
W Dynastii też tak było ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
W Mindhunterze jest czego słuchać :-P
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
macioh napisał/a:
W Mindhunterze jest czego słuchać

Muzyka z lat 70-tych. Czuję się jak na Grzybkach. Izie będzie się podobało.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
macioh napisał/a:
Mindhunter

Obejrzałam 4 pierwsze odcinki, przerwa na parzenie mocnej kawy i jadę dalej. Poza tym, co napisano powyżej, dodać mogę od siebie: jest stylowo!. macioh, dzięki za polecenie, przez Ciebie się nie wyśpię :roll:
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Niezły ten Mindhunter. Sezon zaliczony, czy ktoś wie kiedy będzie następny? Myślicie, że wąsacz pokazywany na początku odcinków będzie ważną postacią następnego sezonu?
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Tak Was czytam i uświadamiam sobie, ze ja TV od jakichś ośmiu tygodni na oczy nie widziałem. W co wliczam wszelkie seriale, filmy i programy współczesne on-line... A i przedtem rzadko bywało... Ułomny jakiś jestem?
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Apas napisał/a:
Ułomny jakiś jestem?


Apas, śmiem twierdzić, że nie ! Odkąd mam psa pozbyłam się TV. Nie mam zapotrzebowania na seriale, których kiedyś byłam fanką. Pies dostarcza mi filmy i to wszelkiego gatunku, choć najczęściej komedie, a nawet "erotyki" jak śpi kołami do góry i jajka na wierzchu ;)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
KasiaMagda napisał/a:
Apas napisał/a:
Ułomny jakiś jestem?


Apas, śmiem twierdzić, że nie ! Odkąd mam psa pozbyłam się TV. Nie mam zapotrzebowania na seriale, których kiedyś byłam fanką. Pies dostarcza mi filmy i to wszelkiego gatunku, choć najczęściej komedie, a nawet "erotyki" jak śpi kołami do góry i jajka na wierzchu ;)

Co prawda, to prawda - ja mam jeszcze do tego dzieci w znacznych ilo≤ściach pałętające się po domu, wprawdzie nie ma erotyków, ale za to horror non stop :-D
No ale tak się zastanawiam, bo formalnie to ja jestem 'wysokiej klasy' specjalistą od mediów wizualnych, w sensie naukowym, i chyba POWINIENEM oglądać, bo jakby mnie na jakąś konferencję zawiało - to jak ja się kolegom pokażę? A tymczasem nie oglądam i dobrze mi z tym...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Również nic mi nie mówią, wymieniane w tym wątku, tytuły seriali. ;-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
KasiaMagda napisał/a:
"erotyki" jak śpi kołami do góry

błłłeeee
Apas napisał/a:
nie oglądam i dobrze mi z tym

Najwyraźniej, każdy z nas ma to, co lubi 8-)
(albo nie ma tego, czego nie lubi)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Nie no, seriale są fajne. Chyba już mi się przejadły, wolę jeden dobry film :)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
spacja napisał/a:
kiedy będzie następny?

Pewnie z rok czekania, bo dopiero co wyszło.

spacja napisał/a:
wąsacz

Myślałem że będzie jakimś nowym seryjnym, którego będą łapać korzystając z tego czego się nauczyli, ale przeczytałem gdzieś, że drugi sezon ma się dziać dwa lata po pierwszym i opisywać wydarzenia z lat 79-81. No, chyba że ten wąsacz to niejaki Dennis Rader, który między 77 a 85 nie był aktywny - wtedy mogą zrobić "skok w bok" a potem, w trzecim sezonie, do niego wrócić i w czwartym go złapać (aresztowali go dopiero w 2005).
 

regis  Dołączył: 30 Gru 2006
spacja napisał/a:
Myślicie, że wąsacz pokazywany na początku odcinków będzie ważną postacią następnego sezonu?


Czy następnego to nie wiem ale to Denis Rader więc pewnie odegra jakąś większą rolę niż urywki na początku odcinków. -> http://www.newsweek.com/m...ider-btk-686399
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
KasiaMagda napisał/a:
śpi kołami do góry i jajka na wierzchu
Coś z tym zwierzęciem nie tak. Psy nie mają jajek, bo jajka to gamety żeńskie. A jeśli to suka, to jajka zdecydowanie nie powinny być na wierzchu.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
matb, takie duże okrągłe, to są jajka.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Dla ułatwienia identyfikacji dodam, że to ta część psa, która się świeci jak psu jajka.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
W ramach traumy po Baby Driver postanowiłem sięgnąć po wcześniejszą twórczość Edgara Wrighta. Spaced - polecam jako odtrutkę na netfliksowe algorytmy.

[ Dodano: 2017-11-01, 19:43 ]
Drugi sezon Stranger Things. Po pierwszej części zachwycałem się klimatem, muzyką, zdjęciami i czym tam jeszcze. Po drugim sezonie nasunęło mi się pytanie: daleko jeszcze? Zdaje się, że macioh ma podobną obserwację. W pierwszym sezonie miks znanych elementów odebrałem z ciekawością. Niestety w drugim sezonie ciekawość zastępuje znudzenie. Jak w scenie z niejakim Bobem - no któż by pomyślał, widząc ten zgrany motyw po raz pińćsetczydziesty...? Marudzę, ale oczywiście dobrze się to ogląda. Tylko po co?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wybitnie serialowy nie jestem, ale jak już oglądam serial, to musi być czeski. Kupiłem sobie zestaw DVD z całym jednym sezonem (więcej nie powstało) czeskiego serialu środowiskowego pod tytułem "Okresní přebor" (po naszemu było by "Klasa C"): https://www.youtube.com/watch?v=fpWbOSzwRjg
Niestety, napisy tylko po czesku. Jak przejdę na emeryturę, to zrobię polskie napisy :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Napisz teksty, w Chabówce zrobimy dubing.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach