Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Pozdrawiam Pana z Pentaksem widzianego w piątek 18.sierpnia przy górnej stacji kolejki Wisła Skolnity :-B
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Bieszczady.
Dziwna kraina!
Watahy wilków rozszarpujące nieostrożnych turystów, lisy wyjadające prowiant z plecaków turystów siedzących 3 m od nich, żmije wielkości pytona siatkowego wijące się wśród nóg, białe myszki, białe niedźwiedzie, białe Pentaxy

Ciągłe zagrożenia!

I dziwnych ludzi można tam spotkać.
Lokalny poeta siedzący przy "Blaszaku" opisujący na zamówienie teraźniejszość 13-zgłoskowcem,bywalcy Otrytu witający podróżnych kubkiem alkoholu ( "w twoje dłonie perswaduję"), posiadacze K-01 wstydzący się, że popełnili błąd zakupu aparatu " na P" i atleci noszący w plecaku K-3II z manualna lufą Tamrona

.

Niezrozumiałe to jest wszystko.
;)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Blesso, niewyraźny i dziwny jakiś ten na dwójce ;)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Pozdrawiamy niepiszącego forumowicza spotkanego w sobotę w Pataky Borporta w Tarcal. Mamy nadzieję na częstsze spotkania w regionie tokajskim :)
 
Tomeyk  Dołączył: 06 Gru 2010
Pozdrawiam Panią spotkaną na Szpiglasowym w sobotę, która na co dzień fotografuje k-50. Może się skusi i zajrzy na forum, które jej zareklamowałem :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jestem z rodziną w Radkowie. Wróciliśmy z ponad 3 godzinnego spotkania z Ireneuszem. Omawiał z Elą ważne problemy życiowe, do mnie, przygłuchego, niewiele docierało. Niemniej, było bardzo miło.

 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
A mnie to nigdy nikt nie spotyka! Skandal!
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Bo trujesz o problemach rzyciowych ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
SlicaR, ładne określenie na gadanie o dupie Maryni ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Życiowe :-D
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Pozdrowienia dla Pentaksjanina spotkanego pod Przełęczą Salmopolską w niedzielę 15go października. Mijaliśmy go w dwa Pentaxy :-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Niedziela 22 października. Bieszczady, Połonina Dźwiniacka, albo jak kto woli Bukowe Berdo. Dziwny to był dzień. Na szlaku całkiem sporo ludzi i mało lustrzanek. ;-) A jeśli już to widać było głównie Pentaxy. Być może poranna mglista aura nie zachęcała właścicieli nieuszczelnionych luster do zabierania ich w góry. ;-)
Pozdrawiam pana, którego spotkałem schodząc z połoniny do lasu z Pentaxem K-50 i bodajże 50-200 WR.
Jakby tego było mało, w zagrodzie pokazowej żubrów w Mucznem dwaj Słowacy z Pentaxami. Bardzo sympatyczni ludzie. Mogłem wreszcie pomacać (nigdy wcześniej tego nie robiłem) K-1 z DA*200/2.8. Pewnie ci panowie nie wchodzą na polskie forum Pentaxa, ale też ich pozdrawiam. :-)
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Dzisiaj, rajd uliczny w Częstochowie. Pozdrawiam Pana Marka z K50 :)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Spotkałem przed chwilą ambasadora Czechosłowacji na herbatce w Kowarach. Świetnie mówił po polsku.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Byłem dzisiaj w Kowarach,
a tam poznańska wiara.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Widocznie tam taniej niż w Poznaniu.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Przemyt rogali. Jak nic!
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Marooned napisał/a:
Spotkałem przed chwilą ambasadora Czechosłowacji

To chyba musiał być jakiś emerytowany ambasador? ;-)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Nic z tych rzeczy.
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
Pozdrowienia dla kolegi który robił wczoraj zdjęcia tramwajom w Chorzowie przy przystanku AKS. Miło było poznać i chwilę pogadać :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach