Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Cytuj
opiszon napisał/a:
Bardziej stawiam na brak opłacalności w opracowaniu nowych wersji firmware do aparatów które już dawno wyszły że sprzedaży.
Podzielam tę opinię: praca zespołów developerskich jest naprawdę droga. Ale z drugiej strony kontrprzykład, że czasami się da: moja firma wypuściła wersję Skype dla Linuksa, o którym jeden z poprzednich szefów całego Skype powiedział, że jest to system dla hobbystów :-)
 

Sid Gotama  Dołączył: 10.10.2013
Cytuj
@Ryszard
Ok, jest tylko jeden problem, K30.
Bo jeżeli prawdą jest to co napisał @Kerebron czyli że K30 może mieć KAF4 nie dzięki Pentaxowi, tylko jakiemuś "gościowi" który przerobił firmware z K50 to całe dywagacje na temat różnic procesorów można sobie wsadzić :-P

We wspomnianym przeze mnie C= w instrukcji stało jak byk, że komputer potrafi wyświetlić tylko 16 (tak szesnaście) kolorów ale znaleźli się ludzie którzy instrukcji nie czytali i ci niedobrzy ludzie zaczęli pisać intra wyświetlające (o ile dobrze pamiętam) 256 kolorów.

Mimo że jestem użytkownikiem Pentaxa (zadowolonym) nie mam zamiaru poklepywać ich po plecach, bo moim zdaniem w wypadku KAF4 postąpili kiepsko i z premedytacją nie dali aktualizacji. Seria K5x była po prostu za dobra, ale to tylko moje zdanie i sobie jeszcze ponarzekam. 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach