slavone  Dołączył: 11.02.2009
HSS bezprzewodowo??? Cytuj
Planuję zakup cactus v6ii i lampy godox ad360. W pięknej teorii wszystko razem powinno hulać aż miło ale mam wrażenie że tylko w trybie power sync a nie Hss.
Jeśli dobrze rozumiem cactus v6ii na sankach aparatu emulsje lampę z Hss, czyli body synchronizuje błysk jak np fgz540 czy innym metzem. Cactus v6ii w trybie Hss radiowowo bądź na swoich sankach emulsje sygnał dowolny Cannon/nikon Hss TTL ale z pentaxem działa tylko manual Hss a TTL lampy jest wykorzystywany prawdopodobnie do zdalnej regulacji mocy.
Reasumując cactus v6ii jako nadajnik i drugi podpięty do godox ad360 będzie działał tylko w trybie power sync bo lampa ma tylko jeden pin. Jeżeli kupię godox ad360ii TTL-n z nadajnikiem radiowym dla nikona i podepne go do cactus V6ii na sankach body to będzie działać Hss czy nie???

[ Dodano: 2017-11-02, 05:21 ]
Przybył mój 🌵 v6ii coś dziala synchronizuje elegancko w trybie normal Hss metza 50 TTL nikon można płynnie regulować moc ale tylko w lampie. Potestuje inne konfiguracje wieczorem...

[ Dodano: 2017-11-03, 23:47 ]
Przybył mój 🌵 v6ii coś dziala synchronizuje elegancko w trybie normal Hss metza 50 TTL nikon można płynnie regulować moc ale tylko w lampie. Potestuje inne konfiguracje wieczorem...

Ytr  Dołączył: 24.09.2009
Jaka jest minimalna odległość między nadajnikiem i odbiornikiem, żeby działały prawidłowo ?

germario  Dołączył: 08.06.2011

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Czekamy na wyniki.

Skocz do: