Fotomarka  Dołączył: 29 Cze 2017
popo76 napisał/a:
Dzisiaj, rajd uliczny w Częstochowie. Pozdrawiam Pana Marka z K50 :)


A dziękuję :) Miło było poznać i razem pofocić :)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
A to miła sytuacja. Fotomarka, widzisz jak to jest. Najpierw trafiasz na forum, czytasz i czytasz. Potem się zapisujesz. Następnie spotykasz kogoś z internetu w prawdziwym świecie. A potem jest już z górki: spotkania, picie cytrynówki i dużo śmiechu :-)
 
Fotomarka  Dołączył: 29 Cze 2017
Gdyby nas fotografów podczas Jurajskiego Sprintu Ulicznego w Częstochowie nasza kochana policja nie wkurzyła, to pewnie nie byłoby czasu i okazji zagadnąć do siebie :-D
A tak apropo wspólnego focenia @popo76 to załapałem akredytację na 2 Edycja Drift Challenge w Rudnikach k. Częstochowy. Może wpadniesz?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Fotomarka napisał/a:
A tak apropo wspólnego focenia @popo76 to załapałem akredytację na 2 Edycja Drift Challenge w Rudnikach k. Częstochowy. Może wpadniesz?

Weź i stwórz wątek w tym dziale: http://pentax.org.pl/viewforum.php?f=12

A jakbyś chciał, to zawsze możesz się zintegrować na PPD (Polish Pentax Days): https://www.youtube.com/watch?v=gVKy2WmEaLk
Lub w Chabówce: https://www.youtube.com/watch?v=PkuA_JhDG2U
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Kytutr napisał/a:
picie cytrynówki i dużo śmiechu
Otóż to. :mrgreen: Kwintesencja. :mrgreen: :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
A jakbyś chciał, to zawsze możesz się zintegrować na PPD (Polish Pentax Days)
Kytutr napisał/a:
Lub w Chabówce

W Chabówce ilość miejsc ograniczona i nie dla wszystkich chętnych wystarcza. ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
plwk napisał/a:
W Chabówce ilość miejsc ograniczona i nie dla wszystkich chętnych wystarcza. ;-)
Szybkie zapisy tylko dodają pikanterii :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na PPD jeszcze dużo wolnych miejsc.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Spotkanie z jednym z wszystkich Ryśków porządnych chłopów w praskiej kawiarni Lucerna:



Ryszardzie, dzięki za spotkanie, możliwość poznania i rozmowy oraz za piwo.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Kytutr, było super!
A ja sobie jeszcze obejrzę wędrującego Pentaksa, jego dzienniczek oraz wkładkę. A potem spać i jutro do Polski.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Lekko spóźnione, ale na Audio Show widziałem jednego ludka z Pentaksem na szyi.
Sam byłem bez aparatu.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Wielu zapewne się zastanawiało, skąd pochodził dekielek widoczny na zdjęciu szanownego Ambasadora - a więc proszę, Pentax, prawdziwy.


[ Dodano: 2017-12-13, 00:59 ]
Film z JA już załatwiony. Teraz pora na WAzW, żeby nie zakisić :oops:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ryszard, na kliszy jestem przystojniejszy :-) Dzięki.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Pozdrowienia dla uczestników "Najgłośniejszego Pentaksowego Spotkania" NPS.
Tosia - Jesteś wielka - uciszyć taką bandę czubków - niezwykłe osiągnięcie :-D
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
zipzip, jakbyś został na noc to usłyszałbyś o 7-ej rano piosenkę o tym, że wszyscy śpią. Niech żyją spontany!
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Dzisiaj w Ostrołęce chyba widziałem Bakulika jak w okolicach "Kupca" wybierał z rodzinką stroiki świąteczne :-P Ja w tym czasie ze swoją familjią zajadałem pyszne lody w pobliskiej kawiarence. Już miałem podejść i się przywitać ale ... jak zwykle wygała niepewność i wrodzona nieśmiałość. Czy miał aparat z logo Pentaxa tego nie wiem ale nie wykluczone, że coś z mechaniczną migawką mógł mieć ;-) U mnie było tylko kieszonkowe XQ1 którym później nad Narwią, w towarzystwie generała Bema, wykonałem kilka fotopstryków.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
kerad napisał/a:
Już miałem podejść i się przywitać ale ... jak zwykle wygała niepewność i wrodzona nieśmiałość.

Bać się podejść do Łukasza i jego familii to plama na pentaksowym honorze. :evil: Szkoda, że brak w ikonkach grożącego palca. Pzdr.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ano, byliśmy dziś we wskazanym miejscu. Stroików nie kupowaliśmy, ino żonkile. ;-) A jeśli widziałeś mnie fotografującego, to używałem właśnie jednoaparatowego XA. A Pentax lenił się w torbie. ;-) Szkoda, że nie podszedłeś. Swoją drogą nie wiedziałem, że jest na forum ktoś z Ostrołęki, nie wszyscy dodają informację o swoim mieście.
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Nie jestem z Ostrołęki ale mam tutaj rodzinę którą czasami odwiedzam ;-) W tym roku wybieram się z żoną na PPD więc mam nadzieję, że będzie okazja się poznać :mrgreen:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
kerad napisał/a:
W tym roku wybieram się z żoną na PPD więc mam nadzieję, że będzie okazja się poznać :mrgreen:

31-go maja późnym wieczorem będę niezwykle szczęśliwy, wiec łatwo mię Rozpoznacie :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach