olejx  Dołączył: 25 Wrz 2013
Pewnie nie będzie dlatego zrobili kaszbek na tak wiele produktów.

[ Dodano: 2017-11-08, 16:44 ]
Aphar napisał/a:
Do końca tygodnia Cyfrowe ma promocję na produkty Peak Design. Podając kod rabatowy (PD25CYFROWE ) można uzyskać 25% rabatu.


Skąd masz informacje na temat tej promocji? Ten kod nie dziala a przydałby się 25 procentowy rabat od torby za 999pln.
 
Aphar  Dołączył: 03 Lip 2017
juntek napisał/a:
Aphar napisał/a:
Do końca tygodnia Cyfrowe ma promocję na produkty Peak Design. Podając kod rabatowy (PD25CYFROWE ) można uzyskać 25% rabatu.
Skąd masz taką informację? Podany przez Ciebie kod rabatowy nie działa.


Cyfrowe rozsyłało to w ostatnim newsleterze:



Mi zadziałał. Może limit się wyczerpał :-(
 
Ytr  Dołączył: 24 Wrz 2009
Jak ktoś by nie zdążył na 24-70 albo 100 makro przed podwyżką po cashbacku to zoomy są po 4770zł a 100/2,8WR za 1730.
Z 5-letnią gwarancją jak większość pozostałych obiektywów P.
W Bułgarii :D Nie znam sklepu, nie wiem też czy przypadkiem nie trzeba dopłacić 2% VAT. Podaję jako ciekawostkę.
www.magazin.photosynthesis.bg
 
BarneyL  Dołączył: 12 Lut 2017
W brytyjskim SRS specjalne vouchery na Black Friday, które można obczaić na angielskim forum pentaksiarzy. Mocne upusty, np. na D-FA 70-200 jest taniej o 650 funtów, na DA i FA limitedy również mocne obniżki.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
70-200 nie widzę, już wyszły czy dopiero wejdą?
 
mskalski  Dołączył: 27 Cze 2016
gezeb napisał/a:
70-200 nie widzę, już wyszły czy dopiero wejdą?

Wciąż jest, kod promocyjny jak na obrazku poniżej
https://screenshots.firef...rosystems.co.uk
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Teraz już jest, jak pisałem poprzednio to nie zmieniało ceny.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W EuroRTvAGD do świąt jest promocja, upust 600 zł na wszystkie sprzęty od Pentaksa.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
plwk, 600zł jest tylko na D FA 100 Macro WR. Pozostałe oferty promocyjne mają 400 albo 200zł. Akcja ograniczona do 10 produktów/zestawów.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie patrzyłem na produkty, przepisałem informację z tabelki z promocjami :oops:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
plwk, jest OK ;-) Tak napisałem, jakbym narzekał - a przecież D FA 100 Macro w cenie odpowiednika Tamrona to świetny interes. 400zł zniżki na KP czy K70 też jest spoko ;-)
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Tu jest lista produktów objętych promocją: https://www.euro.com.pl/s...k=kafel_listing
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak byłem zalogowany, wszedłem w listę promocji i tam jest ogólna informacja o 600-set złotych. Nie interesował mnie zakup niczego więc nie szukałem bliższych informacji.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Szkoda że nie dają 600 złotych upustu na DA 35 2,4 :evilsmile:
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Hejka,
Nie wiem czy mogę tutaj publikować promocje filtrów, ale jeśli ktoś ma zamiar przed końcem miesiąca wyposażyć się w nowe filtry to mogę udostępnić kod rabatowy na 35%.
Pozdrawiam ;-)
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
irek83 napisał/a:
jeśli ktoś ma zamiar
Ja mam zamiar. Z góry dziękuję. :->
 
mrnobody1  Dołączył: 04 Maj 2016
i Ja bym prosił jakby co
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
irek83, wrzuć ten kod :-B
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Ok,
Format-Hitech do końca miesiąca ma promocję na wszystkie filtry i akcesoria.
Na stronie www.formatt-hitech.com podczas finalizowania zamówienia proszę wpisać kod IRENE35% aby uzyskać rabat 35%.
Oferta jest aktywna do końca miesiąca.
Mam nadzieję, że komuś się przyda.
 
Aphar  Dołączył: 03 Lip 2017
Mój post tym razem nie dotyczy dobrej ceny, ale nie wiem gdzie indziej to umieścić.

Jakiś czas temu w znanym internetowym sklepie na "A" znalazłem adapter z M42 na bagnet K. Umieściłem go w koszyku i zapomniałem.
Dziś wszedłem na stronę sklepu, sprawdzam co w koszyku, a tam:

Liczba przedmiotów w koszyku, których cena uległa zmianie: 1
Ceny przedmiotów w koszyku zawsze odzwierciedlają aktualne ceny widoczne na stronach szczegółowych informacji o produktach.
Zmiana ceny przedmiotu Pentax K Mount Adapter do gwintu obiektywów : wzrost z EUR 21,93 na EUR 80,38

To się nazywa promocja!!!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach