macioh  Dołączył: 28.12.2006
August Sander. Portrety 1910-1954 Cytuj
Wrzucam informacyjnie, bo warto wpaść do Willi Caro i pooglądać. Do zobaczenia jest ponad sto zdjęć (odbitek, żadne tam wydruki) a w osobnym pomieszczeniu są jeszcze trzy spore albumy (miły dodatek).

O wystawie i wydarzeniach towarzyszących - http://www.czytelniasztuki.pl/?p=3270

Można oglądać do 17-go grudnia

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
Dzięki za cynk kolego maciohu. Ja w zasadzie mógłbym przed albo po Chabówce. Czyli na rozgrzewkę albo na dogrywkę. W zasadzie mógłbym też do/z Chabówki kogoś dowieźć, więc dojeżdżający pociągiem do Katowic są mile widziani. Krakowiacy także, w szczególności tacy, co potrafią wyciągnąć piwo z bagażnika w czasie jazdy :-)

tref  Dołączył: 05.09.2006
Gdy 10 lat temu poznałem twórczość Sandera, to nie sądziłem, ze będzie mi dane zobaczyć te zdjęcia na żywo.

Album przez 3 lata leżał na stole - nie mogłem się z nim rozstać. Wziąłem ze zpafu, bo niezbyt mnie było stać na kupienie książki za ponad 8 stów.

A tu nagle po dekadzie Enzo mówi od niechcenia, ze jest wystawa portretów murarzy i pracowników. W duchu od razu pomyślałem, ze nic lepszego od Sandera nie ma w tym temacie. I następnego dnia okazało się, ze to wystawa zdjęć Sandera.

Cóż, życie robi mile niespodzianki. Zwłaszcza, ze bilet za 1zł! W Narodowym byłoby za 30.

Generalnie nie polecam. Prawie darmo, dużo zdjęć w tym wiele nieopublikowanych, baryt z porządnymi opisami dat powiększeń... Bez sensu. Nie idźcie :-P

Tzw. oglądanie synchroniczne:

Jakaranda  Dołączyła: 28.05.2013
macioh - miło, że pamiętasz o bliźnich :-B

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Jak mawia Jędrek - krótki kaszel. 12-go listopada (niedziela) jadymy na Sandera. Kto się jeszcze pisze?

Ijon  Dołączył: 27.10.2006
My się piszemy. Plan zakłada wyjazd z Krakowa o 10. Plan alternatywny to jazda skrótem przez Istebną ;-)

dybon  Dołączył: 05.12.2007
A dziś

25 listopada, sobota, godz. 11.00–12.30
Ludzie XXI wieku – warsztaty fotografii portretowej
Prowadzenie warsztatów: Sebastian Michałuszek
Wiek uczestników: + 16 lat
Liczba uczestników: 15–20 osób
Koszt udziału – 1 zł od osoby. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy pod numerem telefonu 783 560 006.

dybon  Dołączył: 05.12.2007
IMGP1419 by Tomasz C, on Flickr

Skocz do: